Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līvāni - Preiļu AO

Rādīt iepriekšējos reisus
07:05 Līvāni
07:52 Preiļu AO
Jēkabpils-Preiļi-Jaunaglona-Preiļi 7878 SIA Tukuma auto
1,90 €
36km
47min
10:45 Līvāni
11:34 Preiļu AO
Līvāni-Preiļi 6964 SIA Tukuma auto
2,10 €
36km
49min
11:00 Līvāni
12:06 Preiļu AO
Līvāni-Rudzāti-Preiļi 6924 SIA Tukuma auto
2,50 €
46km
1h 6min
11:45 Līvāni
13:16 Preiļu AO
Līvāni-Rožupe-Upmala-Štolderi-Preiļi 6972 SIA Tukuma auto
2,95 €
59km
1h 31min
12:45 Līvāni
13:34 Preiļu AO
Līvāni-Preiļi 6964 SIA Tukuma auto
2,10 €
36km
49min
13:22 Līvāni
14:00 Preiļu AO
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi 7981 SIA Tukuma auto
1,90 €
36km
38min
14:30 Līvāni
15:19 Preiļu AO
Līvāni-Preiļi 6964 SIA Tukuma auto
2,10 €
36km
49min
15:25 Līvāni
16:00 Preiļu AO
Rīga-Preiļi-Malta-Rēzekne 7452 SIA NORMA-A
1,90 €
37km
35min
16:10 Līvāni
17:41 Preiļu AO
Līvāni-Rožupe-Upmala-Štolderi-Preiļi 6972 SIA Tukuma auto
2,95 €
59km
1h 31min
18:40 Līvāni
19:29 Preiļu AO
Jēkabpils-Preiļi 7867 SIA Tukuma auto
1,90 €
36km
49min
18:40 Līvāni
19:46 Preiļu AO
Līvāni-Rudzāti-Preiļi 6924 SIA Tukuma auto
2,50 €
46km
1h 6min
18:55 Līvāni
19:32 Preiļu AO
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi-Riebiņi-Preiļi 7981 SIA Tukuma auto
1,90 €
36km
37min