Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga - Apšuciems

Rādīt iepriekšējos reisus
07:30 Rīgas SAO
08:47 Apšuciems
Rīga-Mazirbe 7946 AS "NORDEKA"
2,85 €
60km
1h 17min
08:30 Rīgas SAO
09:43 Apšuciems
Rīga-Talsi 7951 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 13min
09:20 Rīgas SAO
10:37 Apšuciems
Rīga-Roja-Talsi 7947 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 17min
10:05 Rīgas SAO
11:18 Apšuciems
Rīga-Talsi 7951 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 13min
12:30 Rīgas SAO
13:43 Apšuciems
Rīga-Talsi 7951 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 13min
13:15 Rīgas SAO
14:31 Apšuciems
Rīga-Kolka 7950 AS "NORDEKA"
2,85 €
60km
1h 16min
13:50 Rīgas SAO
15:03 Apšuciems
Rīga-Talsi 7951 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 13min
14:50 Rīgas SAO
16:05 Apšuciems
Rīga-Talsi-Vandzene-Kolka 7945 AS "NORDEKA"
2,85 €
60km
1h 15min
15:30 Rīgas SAO
16:45 Apšuciems
Rīga-Talsi-Dundaga-Kolka 7944 AS "NORDEKA"
2,85 €
60km
1h 15min
16:20 Rīgas SAO
17:37 Apšuciems
Rīga-Roja-Talsi 7947 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 17min
16:45 Rīgas SAO
17:58 Apšuciems
Rīga-Talsi 7951 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 13min
17:30 Rīgas SAO
18:49 Apšuciems
Rīga-Mazirbe 7946 AS "NORDEKA"
2,85 €
60km
1h 19min
17:45 Rīgas SAO
18:58 Apšuciems
Rīga-Talsi 7951 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 13min
19:00 Rīgas SAO
20:13 Apšuciems
Rīga-Talsi 7951 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 13min
19:45 Rīgas SAO
20:50 Apšuciems
Rīga-Talsi 7951 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 5min
21:00 Rīgas SAO
22:05 Apšuciems
Rīga-Talsi 7951 AS "Talsu Autotransports"
2,85 €
60km
1h 5min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.