Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga - Odukalns

Rādīt iepriekšējos reisus
05:55 Rīgas SAO
06:21 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
26min
06:15 Rīgas SAO
06:39 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
06:20 Rīgas SAO
06:47 Odukalns
Rīga-Baldone-Observatorija 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
27min
06:30 Rīga (Prāgas iela)
06:56 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
06:55 Rīgas SAO
07:24 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
29min
07:10 Rīga (Prāgas iela)
07:36 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Baldone 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
07:10 Rīgas SAO
07:36 Odukalns
Rīga-Sarma-Baldone 6848 AS Nordeka
1,50 €
19km
26min
07:25 Rīgas SAO
08:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
07:30 Rīgas SAO
07:54 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
07:35 Rīga (Prāgas iela)
08:09 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Ķekava (Gaismas iela)-Tekstilnieks 6991 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
21km
34min
08:00 Rīgas SAO
08:24 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
08:25 Rīgas SAO
09:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
08:30 Rīgas SAO
08:54 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
08:40 Rīga (Prāgas iela)
09:06 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
09:00 Rīgas SAO
09:24 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
09:00 Rīga (Prāgas iela)
09:34 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Ķekava (Gaismas iela)-Tekstilnieks 6991 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
21km
34min
09:20 Rīgas SAO
09:44 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
09:25 Rīgas SAO
10:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
09:40 Rīgas SAO
10:04 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
10:10 Rīgas SAO
10:34 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
10:10 Rīga (Prāgas iela)
10:36 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
10:25 Rīgas SAO
11:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
10:35 Rīga (Prāgas iela)
11:09 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Ķekava (Gaismas iela)-Tekstilnieks 6991 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
21km
34min
10:50 Rīgas SAO
11:14 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
11:25 Rīgas SAO
12:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
11:30 Rīgas SAO
11:54 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
11:30 Rīga (Prāgas iela)
11:56 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
11:55 Rīgas SAO
12:21 Odukalns
Rīga-Baldone-Sarma-Misas lauki 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
26min
12:20 Rīgas SAO
12:44 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
12:25 Rīgas SAO
13:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
12:45 Rīga (Prāgas iela)
13:11 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
12:50 Rīgas SAO
13:14 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
12:50 Rīga (Prāgas iela)
13:24 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Ķekava (Gaismas iela)-Tekstilnieks 6991 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
21km
34min
13:25 Rīgas SAO
14:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
13:30 Rīgas SAO
13:54 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
13:45 Rīga (Prāgas iela)
14:11 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
14:00 Rīgas SAO
14:24 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
14:25 Rīgas SAO
15:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
14:30 Rīgas SAO
14:54 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
14:50 Rīgas SAO
15:14 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
14:50 Rīga (Prāgas iela)
15:16 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Baldone 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
14:55 Rīgas SAO
15:31 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
15:05 Rīga (Prāgas iela)
15:39 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Ķekava (Gaismas iela)-Tekstilnieks 6991 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
21km
34min
15:25 Rīgas SAO
16:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
15:30 Rīgas SAO
15:54 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
15:45 Rīga (Prāgas iela)
16:11 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
15:55 Rīgas SAO
16:38 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
43min
16:00 Rīgas SAO
16:29 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
29min
16:10 Rīga (Prāgas iela)
16:44 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Ķekava (Gaismas iela)-Tekstilnieks 6991 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
21km
34min
16:25 Rīgas SAO
17:14 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
49min
16:30 Rīgas SAO
17:04 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
34min
16:55 Rīgas SAO
17:48 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
53min
17:00 Rīgas SAO
17:39 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
39min
17:10 Rīgas SAO
17:49 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
39min
17:15 Rīga (Prāgas iela)
17:41 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
17:20 Rīgas SAO
17:59 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
39min
17:25 Rīgas SAO
18:14 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
49min
17:30 Rīga (Prāgas iela)
18:04 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Ķekava (Gaismas iela)-Tekstilnieks 6991 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
21km
34min
17:40 Rīgas SAO
18:19 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
39min
17:55 Rīgas SAO
18:38 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
43min
18:10 Rīgas SAO
18:38 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
28min
18:15 Rīgas SAO
18:40 Odukalns
Rīga-Sarma-Baldone-Observatorija 6848 AS Nordeka
1,50 €
19km
25min
18:35 Rīgas SAO
19:04 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
29min
18:35 Rīgas SAO
19:11 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
18:45 Rīga (Prāgas iela)
19:11 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
18:45 Rīga (Prāgas iela)
19:19 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Ķekava (Gaismas iela)-Tekstilnieks 6991 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
21km
34min
18:55 Rīgas SAO
19:31 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
19:00 Rīgas SAO
19:24 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
19:25 Rīgas SAO
20:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
19:30 Rīgas SAO
19:54 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
19:50 Rīga (Prāgas iela)
20:16 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
20:00 Rīgas SAO
20:24 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
20:25 Rīgas SAO
21:01 Odukalns
Rīga-Baldone-Observatorija 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
20:40 Rīga (Prāgas iela)
21:06 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
21:00 Rīgas SAO
21:24 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
21:10 Rīga (Prāgas iela)
21:44 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Ķekava (Gaismas iela)-Tekstilnieks 6991 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
21km
34min
21:25 Rīgas SAO
22:01 Odukalns
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
19km
36min
21:35 Rīga (Prāgas iela)
22:01 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
26min
22:05 Rīgas SAO
22:29 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
24min
22:25 Rīgas SAO
22:52 Odukalns
Rīga-Baldone-Vecumnieki-Līvānu iela 7467 AS Nordeka
1,50 €
18km
27min
22:40 Rīga (Prāgas iela)
23:03 Odukalns
Rīga (Prāgas iela)-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
23min
23:00 Rīgas SAO
23:22 Odukalns
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
19km
22min