Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Līvāni

Rādīt iepriekšējos reisus
10:25 Rīgas SAO
13:22 Līvāni
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi 7981 SIA Tukuma auto
6,70 €
167km
2h 57min
11:50 Rīgas SAO
14:50 Līvāni
Rīga-Jēkabpils-Daugavpils K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
169km
3h
12:50 Rīgas SAO
15:20 Līvāni
Rīga-Preiļi-Malta-Rēzekne 7452 SIA NORMA-A
6,65 €
165km
2h 30min
15:30 Rīgas SAO
18:13 Līvāni
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Daugavpils K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
167km
2h 43min
16:05 Rīgas SAO
18:52 Līvāni
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi-Riebiņi-Preiļi 7981 SIA Tukuma auto
6,70 €
167km
2h 47min
20:20 Rīgas SAO
23:03 Līvāni
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Daugavpils K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
167km
2h 43min
23:20 Rīgas SAO
01:45 Līvāni
Rīga-Jēkabpils (DUS)-Daugavpils K7983 SIA "DAUTRANS"
169km
2h 25min