Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Aglona - Daugavpils AO

Rādīt iepriekšējos reisus
08:03 Aglona
09:20 Daugavpils AO
Priežmale-Aglona-Višķi-Špoģi-Daugavpils 5506 SIA Daugavpils autobusu parks
2,70 €
53km
1h 17min
13:55 Aglona
16:45 Daugavpils AO
Daugavpils-Aglona-Dagda-Krāslava-Daugavpils 7560 SIA Daugavpils autobusu parks
4,95 €
117km
2h 50min
17:45 Aglona
18:50 Daugavpils AO
Priežmale-Aglona-Višķi-Špoģi-Daugavpils 5506 SIA Daugavpils autobusu parks
2,70 €
53km
1h 5min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.