Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Ainaži - Rīga

05:15 Ainaži
07:35 Rīgas SAO
Ainaži-Rīga 7514 AS "CATA"
5,00 €
120km
2h 20min
06:00 Ainaži
09:55 Rīgas SAO
Ainaži-Limbaži-Rīga 7661 AS "CATA"
7,05 €
178km
3h 55min
06:05 Ainaži
08:45 Rīgas SAO
Ainaži-Rīga 7514 AS "CATA"
5,20 €
125km
2h 40min
07:30 Ainaži
10:05 Rīgas SAO
Ainaži-Rīga 7514 AS "CATA"
5,10 €
124km
2h 35min
09:00 Ainaži
11:20 Rīgas SAO
Ainaži-Rīga 7514 AS "CATA"
5,00 €
120km
2h 20min
11:00 Ainaži
13:20 Rīgas SAO
Ainaži-Rīga 7514 AS "CATA"
5,00 €
120km
2h 20min
11:30 Ainaži
15:05 Rīgas SAO
Ainaži-Limbaži-Rīga 7661 AS "CATA"
6,60 €
166km
3h 35min
13:00 Ainaži
15:30 Rīgas SAO
Ainaži-Rīga 7514 AS "CATA"
5,00 €
120km
2h 30min
14:20 Ainaži
16:30 Rīgas SAO
Ainaži-Rīga 7514 AS "CATA"
5,00 €
120km
2h 10min
16:20 Ainaži
18:40 Rīgas SAO
Ainaži-Rīga 7514 AS "CATA"
5,00 €
120km
2h 20min