Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Krimulda - Siguldas AO

Rādīt iepriekšējos reisus
07:36 Krimulda
07:50 Siguldas AO
Sigulda-Sēnīte-Ragana-Krimulda-Sigulda 5612 AS CATA
0,70 €
8km
14min
08:41 Krimulda
08:55 Siguldas AO
Sigulda-Inciems-Ragana-Krimulda-Sigulda 6261 AS CATA
0,70 €
8km
14min
09:04 Krimulda
09:15 Siguldas AO
Rīga-Ragana-Krimulda-Sigulda 5612 AS CATA
0,70 €
8km
11min
09:55 Krimulda
10:10 Siguldas AO
Krimulda-Turaida-Siguldas AO 3112 AS CATA
0,70 €
8km
15min
10:54 Krimulda
11:05 Siguldas AO
Rīga-Ragana-Krimulda-Sigulda 5612 AS CATA
0,70 €
8km
11min
12:25 Krimulda
12:40 Siguldas AO
Krimulda-Turaida-Siguldas AO 3112 AS CATA
0,70 €
8km
15min
13:04 Krimulda
13:15 Siguldas AO
Rīga-Ragana-Krimulda-Sigulda 5612 AS CATA
0,70 €
8km
11min
14:30 Krimulda
14:45 Siguldas AO
Krimulda-Turaida-Siguldas AO 3112 AS CATA
0,70 €
8km
15min
15:30 Krimulda
15:45 Siguldas AO
Krimulda-Turaida-Siguldas AO 3112 AS CATA
0,70 €
8km
15min
16:40 Krimulda
16:55 Siguldas AO
Krimulda-Turaida-Siguldas AO 3112 AS CATA
0,70 €
8km
15min
17:04 Krimulda
17:15 Siguldas AO
Rīga-Ragana-Krimulda-Sigulda 5612 AS CATA
0,70 €
8km
11min
17:30 Krimulda
17:45 Siguldas AO
Krimulda-Turaida-Siguldas AO 3112 AS CATA
0,70 €
8km
15min
19:01 Krimulda
19:10 Siguldas AO
Rīga-Ragana-Krimulda-Sigulda 5612 AS CATA
0,70 €
8km
9min