Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Kuldīgas AO - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
04:50 Kuldīgas AO
08:05 Rīgas SAO
Pāvilosta-Kuldīga-Tukums-Dubulti-Rīga 7938 AS Nordeka
6,55 €
162km
3h 15min
06:20 Kuldīgas AO
09:54 Rīgas SAO
Kuldīga-Vārme-Saldus-Rīga 7401 AS Nordeka
7,20 €
179km
3h 34min
07:00 Kuldīgas AO
10:25 Rīgas SAO
Kuldīga-Kandava-Tukums-Dubulti-Rīga 7938 AS Nordeka
6,55 €
162km
3h 25min
07:20 Kuldīgas AO
09:58 Rīgas SAO
Virka-Kuldīga-Kandava-Spuņupe-Rīga 7410 AS Nordeka
6,50 €
159km
2h 38min
07:35 Kuldīgas AO
11:05 Rīgas SAO
Kuldīga-Skrunda-Saldus-Rīga 7927 AS Nordeka
7,50 €
189km
3h 30min
08:35 Kuldīgas AO
12:00 Rīgas SAO
Liepāja-Kuldīga-Sabile-Tukums-Rīga 7939 AS Nordeka
6,55 €
162km
3h 25min
12:40 Kuldīgas AO
16:00 Rīgas SAO
Kuldīga-Kandava-Tukums-Dubulti-Rīga 7938 AS Nordeka
6,55 €
162km
3h 20min
18:10 Kuldīgas AO
21:25 Rīgas SAO
Kuldīga-Kandava-Tukums-Dubulti-Rīga 7938 AS Nordeka
6,55 €
162km
3h 15min