Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līvāni - Rīga

Rādīt iepriekšējos reisus
04:05 Līvāni
06:55 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 SIA "Daugavpils autobusu parks"
6,60 €
167km
2h 50min
05:21 Līvāni
08:08 Rīgas SAO
Preiļi-Riebiņi-Preiļi-Rīga 7981 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
6,60 €
167km
2h 47min
06:20 Līvāni
09:10 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 SIA "Daugavpils autobusu parks"
6,60 €
167km
2h 50min
09:47 Līvāni
12:30 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
6,60 €
167km
2h 43min
10:45 Līvāni
13:30 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 SIA "Daugavpils autobusu parks"
6,60 €
167km
2h 45min
13:27 Līvāni
16:10 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
6,60 €
167km
2h 43min
14:40 Līvāni
17:25 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
6,60 €
167km
2h 45min
15:42 Līvāni
18:25 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
6,60 €
167km
2h 43min
17:00 Līvāni
19:45 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
6,60 €
167km
2h 45min
17:50 Līvāni
20:40 Rīgas SAO
Aglona-Preiļi-Rīga 7981 AS "NORDEKA"
6,60 €
167km
2h 50min
19:41 Līvāni
22:30 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga 7983 AS "NORDEKA"
6,60 €
167km
2h 49min