Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Daugmale

Rādīt iepriekšējos reisus
06:30 Rīgas SAO
07:12 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
07:10 Rīgas SAO
07:52 Daugmale
Rīga-Daugmale-Baldone 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
08:40 Rīgas SAO
09:22 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
10:10 Rīgas SAO
10:52 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
11:30 Rīgas SAO
12:12 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
12:45 Rīgas SAO
13:27 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
13:45 Rīgas SAO
14:27 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
14:50 Rīgas SAO
15:26 Daugmale
Rīga-Ķekava-Jaunjelgava-Aizkraukle 7491 AS CATA
1,90 €
31km
36min
14:50 Rīgas SAO
15:32 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
15:45 Rīgas SAO
16:27 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
17:15 Rīgas SAO
17:57 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
18:45 Rīgas SAO
19:27 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
19:50 Rīgas SAO
20:32 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
20:40 Rīgas SAO
21:22 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
21:35 Rīgas SAO
22:17 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
42min
22:40 Rīgas SAO
23:17 Daugmale
Rīga-Daugmale-Kalniņi 6779 AS Rīgas Taksometru parks
1,85 €
31km
37min