Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Siguldas AO

Rādīt iepriekšējos reisus
09:20 Rīgas SAO
10:30 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
55km
1h 10min
09:40 Rīgas SAO
11:05 Siguldas AO
Rīga-Ragana-Krimulda-Sigulda 5612 AS CATA
2,90 €
65km
1h 25min
10:00 Rīgas SAO
11:50 Siguldas AO
Rīga-Zaķumuiža-Ropaži-Tumšupe-Allaži-Sigulda 6251 AS CATA
3,50 €
76km
1h 50min
10:20 Rīgas SAO
11:30 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
55km
1h 10min
11:20 Rīgas SAO
12:30 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
55km
1h 10min
12:15 Rīgas SAO
13:25 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
55km
1h 10min
13:15 Rīgas SAO
14:25 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
55km
1h 10min
13:40 Rīgas SAO
15:10 Siguldas AO
Rīga-Loja-Ragana-Sigulda 5612 AS CATA
2,90 €
68km
1h 30min
14:20 Rīgas SAO
15:35 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
55km
1h 15min
15:15 Rīgas SAO
16:30 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
55km
1h 15min
15:45 Rīgas SAO
17:35 Siguldas AO
Rīga-Zaķumuiža-Ropaži-Tumšupe-Allaži-Sigulda 6251 AS CATA
3,50 €
76km
1h 50min
16:10 Rīgas SAO
17:30 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
55km
1h 20min
17:20 Rīgas SAO
18:50 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
59km
1h 30min
17:40 Rīgas SAO
19:05 Siguldas AO
Rīga-Ragana-Krimulda-Sigulda 5612 AS CATA
2,90 €
65km
1h 25min
18:20 Rīgas SAO
19:50 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
59km
1h 30min
19:20 Rīgas SAO
20:40 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
59km
1h 20min
20:15 Rīgas SAO
21:35 Siguldas AO
Rīga-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
59km
1h 20min
22:40 Rīgas SAO
00:00 Siguldas AO
Rīga-Inčukalna stacija-Sigulda 6255 AS CATA
2,60 €
65km
1h 20min