Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Tartu AO

Rādīt iepriekšējos reisus
08:55 Rīgas SAO
12:50 Tartu AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-17
253km
3h 55min
18:45 Rīgas SAO
22:40 Tartu AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-17
253km
3h 55min
19:00 Rīgas SAO
22:55 Tartu AO
Rīga-Tartu 1021 SIA "Norma A"
3h 55min
22:00 Rīgas SAO
01:40 Tartu AO
Rīga-Sanktpēterburga 8574 SIA "Norma A"
3h 40min
22:45 Rīgas SAO
02:25 Tartu AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-17
253km
3h 40min
23:55 Rīgas SAO
03:35 Tartu AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-17
253km
3h 40min