Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Šauļi - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
02:20 Šauļi
04:35 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min
03:45 Šauļi
06:00 Rīgas SAO
Kaļiņingrada-Rīga 8407 SIA "Norma A"
2h 15min
05:25 Šauļi
07:40 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min
08:15 Šauļi
10:30 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min
09:15 Šauļi
11:50 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8308 AS "Klaipēdas AP"
2h 35min
09:45 Šauļi
12:00 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min
11:15 Šauļi
13:30 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min
12:45 Šauļi
15:00 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min
13:45 Šauļi
16:00 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min
16:15 Šauļi
18:30 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min
18:15 Šauļi
20:30 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min
20:15 Šauļi
22:30 Rīgas SAO
Klaipēda-Šauļi-Rīga 8309 SIA "Olego transportas"
2h 15min