Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Siguldas AO - Turaida

Rādīt iepriekšējos reisus
06:10 Siguldas AO
06:19 Turaida
Sigulda-Krimulda-Ragana-Rīga 5612 AS CATA
0,70 €
5km
9min
06:55 Siguldas AO
07:41 Turaida
Sigulda-Sēnīte-Ragana-Krimulda-Sigulda 5612 AS CATA
2,10 €
36km
46min
07:50 Siguldas AO
08:46 Turaida
Sigulda-Inciems-Ragana-Krimulda-Sigulda 6261 AS CATA
2,15 €
39km
56min
08:00 Siguldas AO
08:09 Turaida
Sigulda-Krimulda-Ragana-Rīga 5612 AS CATA
0,70 €
5km
9min
09:35 Siguldas AO
09:45 Turaida
Siguldas AO-Turaida-Krimulda 3112 AS CATA
0,70 €
5km
10min
10:10 Siguldas AO
10:19 Turaida
Sigulda-Krimulda-Ragana-Rīga 5612 AS CATA
0,70 €
5km
9min
11:55 Siguldas AO
12:04 Turaida
Sigulda-Ragana-Loja-Rīga 5612 AS CATA
0,70 €
5km
9min
12:05 Siguldas AO
12:15 Turaida
Siguldas AO-Turaida-Krimulda 3112 AS CATA
0,70 €
5km
10min
13:20 Siguldas AO
14:16 Turaida
Sigulda-Inciems-Ragana-Sigulda 6261 AS CATA
2,15 €
37km
56min
14:10 Siguldas AO
14:19 Turaida
Sigulda-Krimulda-Ragana-Rīga 5612 AS CATA
0,70 €
5km
9min
14:10 Siguldas AO
14:20 Turaida
Siguldas AO-Turaida-Krimulda 3112 AS CATA
0,70 €
5km
10min
15:10 Siguldas AO
15:20 Turaida
Siguldas AO-Turaida-Krimulda 3112 AS CATA
0,70 €
5km
10min
16:00 Siguldas AO
16:09 Turaida
Sigulda-Krimulda-Ragana-Rīga 5612 AS CATA
0,70 €
5km
9min
16:20 Siguldas AO
16:30 Turaida
Siguldas AO-Turaida-Krimulda 3112 AS CATA
0,70 €
5km
10min
17:10 Siguldas AO
17:20 Turaida
Siguldas AO-Turaida-Krimulda 3112 AS CATA
0,70 €
5km
10min
18:00 Siguldas AO
18:10 Turaida
Siguldas AO-Turaida 3112 AS CATA
0,70 €
5km
10min
18:10 Siguldas AO
18:19 Turaida
Sigulda-Krimulda-Ragana-Sēnīte 5612 AS CATA
0,70 €
5km
9min