Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Valmieras AO - Cēsu AO

06:45 Valmieras AO
07:30 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 SIA "VTU Valmiera"
1,80 €
30km
45min
07:40 Valmieras AO
08:25 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 AS "CATA"
1,80 €
30km
45min
09:00 Valmieras AO
09:40 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 AS "CATA"
1,80 €
30km
40min
09:30 Valmieras AO
10:10 Cēsu AO
Ainaži-Valmiera-Cēsis 7774 AS "CATA"
1,80 €
31km
40min
10:20 Valmieras AO
11:05 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 SIA "VTU Valmiera"
1,80 €
30km
45min
12:05 Valmieras AO
12:50 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 SIA "VTU Valmiera"
1,80 €
30km
45min
13:35 Valmieras AO
14:25 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 AS "CATA"
1,80 €
36km
50min
14:55 Valmieras AO
15:40 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 SIA "VTU Valmiera"
1,80 €
30km
45min
16:30 Valmieras AO
17:10 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 AS "CATA"
1,80 €
30km
40min
17:15 Valmieras AO
18:00 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 SIA "VTU Valmiera"
1,80 €
30km
45min
18:40 Valmieras AO
19:20 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 AS "CATA"
1,80 €
30km
40min
20:20 Valmieras AO
21:00 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 AS "CATA"
1,80 €
30km
40min
23:15 Valmieras AO
23:50 Cēsu AO
Valmiera-Cēsis 7144 AS "CATA"
1,80 €
30km
35min