Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Aizkraukle - Rīga Pasažieru

Rādīt iepriekšējos reisus
05:19 Aizkraukle
06:39 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6203 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 20min
05:27 Aizkraukle
07:00 Rīga Pasažieru
Krustpils - Rīga 821 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 33min
06:13 Aizkraukle
07:30 Rīga Pasažieru
Krustpils - Rīga 823 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 17min
06:41 Aizkraukle
08:00 Rīga Pasažieru
Zilupe - Rīga 815 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 19min
07:01 Aizkraukle
08:22 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6211 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 21min
08:02 Aizkraukle
09:00 Rīga Pasažieru
Krāslava - Rīga 703KR AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,80 €
58min
09:27 Aizkraukle
10:48 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6219 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 21min
09:46 Aizkraukle
11:00 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 817 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 14min
11:30 Aizkraukle
12:48 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6223 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 18min
15:01 Aizkraukle
16:22 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6229 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 21min
16:31 Aizkraukle
17:52 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6233 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 21min
18:22 Aizkraukle
19:30 Rīga Pasažieru
Zilupe - Rīga 805 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 8min
18:31 Aizkraukle
19:52 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6239 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 21min
18:42 Aizkraukle
20:00 Rīga Pasažieru
Krustpils - Rīga 813 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 18min
19:46 Aizkraukle
21:00 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 807 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 14min
20:33 Aizkraukle
21:52 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6245 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 19min
22:04 Aizkraukle
23:22 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6247 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,10 €
1h 18min