Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līvāni - Daugavpils

Rādīt iepriekšējos reisus
10:14 Līvāni
11:08 Daugavpils
Rīga - Daugavpils 802 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,50 €
54min
18:20 Līvāni
19:02 Daugavpils
Rīga - Daugavpils 704 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,20 €
42min
20:03 Līvāni
20:57 Daugavpils
Rīga - Daugavpils 818 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,50 €
54min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.