Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Ogre - Rīga Pasažieru

05:21 Ogre
06:03 Rīga Pasažieru
Lielvārde - Rīga 6201 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
42min
06:05 Ogre
06:47 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6203 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
42min
06:32 Ogre
07:19 Rīga Pasažieru
Krustpils - Rīga 821 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
47min
07:01 Ogre
07:44 Rīga Pasažieru
Lielvārde - Rīga 6207 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
07:16 Ogre
07:51 Rīga Pasažieru
Madona - Rīga 819 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,65 €
35min
07:30 Ogre
08:13 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6211 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
07:44 Ogre
08:20 Rīga Pasažieru
Zilupe - Rīga 815 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,65 €
36min
08:04 Ogre
08:47 Rīga Pasažieru
Lielvārde - Rīga 6213 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
08:34 Ogre
09:02 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 703 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
28min
08:55 Ogre
09:35 Rīga Pasažieru
Ogre - Rīga 6215 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
40min
09:12 Ogre
09:55 Rīga Pasažieru
Lielvārde - Rīga 6217 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
10:02 Ogre
10:41 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6219 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
39min
10:21 Ogre
10:55 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 817 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,65 €
34min
11:02 Ogre
11:45 Rīga Pasažieru
Lielvārde - Rīga 6221 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
12:29 Ogre
13:10 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6223 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
41min
13:31 Ogre
14:11 Rīga Pasažieru
Krustpils - Rīga 805 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
40min
13:44 Ogre
14:27 Rīga Pasažieru
Lielvārde - Rīga 6225 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
15:09 Ogre
15:52 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6227 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
15:45 Ogre
16:28 Rīga Pasažieru
Lielvārde - Rīga 6229 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
16:01 Ogre
16:35 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 801 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,65 €
34min
17:03 Ogre
17:46 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6233 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
17:25 Ogre
17:53 Rīga Pasažieru
Rēzekne 2 - Rīga 701 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
28min
17:59 Ogre
18:42 Rīga Pasažieru
Lielvārde - Rīga 6235 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
18:54 Ogre
19:36 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6237 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
42min
19:46 Ogre
20:19 Rīga Pasažieru
Zilupe - Rīga 807 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
33min
20:04 Ogre
20:47 Rīga Pasažieru
Lielvārde - Rīga 6241 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
43min
20:38 Ogre
21:11 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 809 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
33min
21:07 Ogre
21:47 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6243 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
40min
22:38 Ogre
23:18 Rīga Pasažieru
Aizkraukle - Rīga 6245 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,40 €
40min