Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Ogre - Rīga

Show past schedules
5:17 AM Ogre
6:00 AM Rīga
Lielvārde - Rīga 6201 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
5:50 AM Ogre
6:30 AM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6203 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
6:17 AM Ogre
7:00 AM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6205 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
6:28 AM Ogre
7:10 AM Rīga
Daugavpils - Rīga 823 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.70
42min
6:50 AM Ogre
7:30 AM Rīga
Lielvārde - Rīga 6209 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
7:17 AM Ogre
8:00 AM Rīga
Lielvārde - Rīga 6213 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
7:32 AM Ogre
8:10 AM Rīga
Zilupe - Rīga 815 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.70
38min
7:48 AM Ogre
8:30 AM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6217 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
42min
8:17 AM Ogre
9:00 AM Rīga
Lielvārde - Rīga 6221 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
8:38 AM Ogre
9:10 AM Rīga
Indra - Rīga 703 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.00
32min
8:50 AM Ogre
9:30 AM Rīga
Lielvārde - Rīga 6223 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
9:17 AM Ogre
10:00 AM Rīga
Lielvārde - Rīga 6225 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
9:35 AM Ogre
10:10 AM Rīga
Gulbene - Rīga 819 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.70
35min
9:48 AM Ogre
10:30 AM Rīga
Lielvārde - Rīga 6227 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
42min
10:20 AM Ogre
11:00 AM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6229 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
10:36 AM Ogre
11:10 AM Rīga
Daugavpils - Rīga 817 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.70
34min
10:50 AM Ogre
11:30 AM Rīga
Lielvārde - Rīga 6231 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
11:47 AM Ogre
12:30 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6235 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
12:20 PM Ogre
1:00 PM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6237 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
1:17 PM Ogre
2:00 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6241 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
1:47 PM Ogre
2:30 PM Rīga
Ogre - Rīga 6243 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
2:20 PM Ogre
3:00 PM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6245 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
2:47 PM Ogre
3:30 PM Rīga
Ogre - Rīga 6247 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
3:17 PM Ogre
4:00 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6249 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
4:05 PM Ogre
4:40 PM Rīga
Daugavpils - Rīga 801 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.70
35min
4:20 PM Ogre
5:00 PM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6253 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
4:47 PM Ogre
5:30 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6255 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
5:17 PM Ogre
6:00 PM Rīga
Ogre - Rīga 6257 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
5:33 PM Ogre
6:10 PM Rīga
Rēzekne II - Rīga 701 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€4.00
37min
5:49 PM Ogre
6:30 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6261 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
41min
6:38 PM Ogre
7:20 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6269 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
42min
7:04 PM Ogre
7:40 PM Rīga
Zilupe - Rīga 805 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.70
36min
7:17 PM Ogre
8:00 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6273 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
7:37 PM Ogre
8:20 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6275 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
7:50 PM Ogre
8:30 PM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6277 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
8:02 PM Ogre
8:40 PM Rīga
Krustpils - Rīga 813 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.70
38min
8:18 PM Ogre
9:00 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6281 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
42min
8:47 PM Ogre
9:30 PM Rīga
Lielvārde - Rīga 6283 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
43min
8:59 PM Ogre
9:39 PM Rīga
Daugavpils - Rīga 807 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.70
40min
9:09 PM Ogre
9:50 PM Rīga
Gulbene - Rīga 803 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.70
41min
9:19 PM Ogre
10:00 PM Rīga
Ogre - Rīga 6285 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
41min
9:50 PM Ogre
10:30 PM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6287 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
40min
10:54 PM Ogre
11:33 PM Rīga
Aizkraukle - Rīga 6291 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€1.90
39min