Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga Pasažieru - Krustpils

Rādīt iepriekšējos reisus
07:31 Rīga Pasažieru
09:36 Krustpils
Rīga - Daugavpils 802 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,60 €
2h 5min
09:31 Rīga Pasažieru
11:35 Krustpils
Rīga - Zilupe 806 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,60 €
2h 4min
15:31 Rīga Pasažieru
17:40 Krustpils
Rīga - Krustpils 814 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,60 €
2h 9min
16:31 Rīga Pasažieru
18:10 Krustpils
Rīga - Krāslava 704KR AS "PASAŽIERU VILCIENS"
5,30 €
1h 39min
17:01 Rīga Pasažieru
18:59 Krustpils
Rīga - Zilupe 816 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,60 €
1h 58min
18:01 Rīga Pasažieru
19:58 Krustpils
Rīga - Daugavpils 818 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,60 €
1h 57min
21:31 Rīga Pasažieru
23:51 Krustpils
Rīga - Krustpils 824 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,60 €
2h 20min