Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga - Krustpils

Rādīt iepriekšējos reisus
07:31 Rīga
09:50 Krustpils
Rīga - Daugavpils 802 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,95 €
2h 19min
09:31 Rīga
11:44 Krustpils
Rīga - Zilupe 806 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,95 €
2h 13min
12:01 Rīga
13:52 Krustpils
Rīga - Rēzekne II 702 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
6,50 €
1h 51min
13:01 Rīga
15:11 Krustpils
Rīga - Daugavpils 808 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,95 €
2h 10min
15:31 Rīga
17:49 Krustpils
Rīga - Krustpils 814 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,95 €
2h 18min
16:31 Rīga
18:32 Krustpils
Rīga - Krāslava 704 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
6,50 €
2h 1min
17:01 Rīga
19:08 Krustpils
Rīga - Zilupe 816 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,95 €
2h 7min
18:01 Rīga
20:10 Krustpils
Rīga - Daugavpils 818 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,95 €
2h 9min
21:01 Rīga
23:14 Krustpils
Rīga - Daugavpils 824 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,95 €
2h 13min