Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīga Pasažieru - Ogre

05:10 Rīga Pasažieru
05:51 Ogre
Rīga - Aizkraukle 6202 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
41min
06:27 Rīga Pasažieru
07:10 Ogre
Rīga - Lielvārde 6206 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
43min
06:54 Rīga Pasažieru
07:33 Ogre
Rīga - Aizkraukle 6208 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min
07:21 Rīga Pasažieru
08:03 Ogre
Rīga - Ogre 6210 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
42min
07:42 Rīga Pasažieru
08:18 Ogre
Rīga - Daugavpils 802 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
36min
07:48 Rīga Pasažieru
08:28 Ogre
Rīga - Lielvārde 6212 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
40min
08:48 Rīga Pasažieru
09:27 Ogre
Rīga - Aizkraukle 6214 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min
09:31 Rīga Pasažieru
10:14 Ogre
Rīga - Lielvārde 6216 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
43min
09:47 Rīga Pasažieru
10:23 Ogre
Rīga - Zilupe 806 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
36min
10:56 Rīga Pasažieru
11:39 Ogre
Rīga - Lielvārde 6218 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
43min
11:38 Rīga Pasažieru
12:07 Ogre
Rīga - Rēzekne 2 702 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,20 €
29min
12:20 Rīga Pasažieru
12:59 Ogre
Rīga - Aizkraukle 6220 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min
13:02 Rīga Pasažieru
13:38 Ogre
Rīga - Daugavpils 808 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,75 €
36min
13:30 Rīga Pasažieru
14:06 Ogre
Rīga - Madona 812 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,75 €
36min
13:36 Rīga Pasažieru
14:16 Ogre
Rīga - Lielvārde 6222 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
40min
14:35 Rīga Pasažieru
15:14 Ogre
Rīga - Aizkraukle 6224 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min
15:30 Rīga Pasažieru
16:09 Ogre
Rīga - Krustpils 814 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min
15:50 Rīga Pasažieru
16:30 Ogre
Rīga - Lielvārde 6228 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
40min
16:19 Rīga Pasažieru
16:48 Ogre
Rīga - Daugavpils 704 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,20 €
29min
16:25 Rīga Pasažieru
17:04 Ogre
Rīga - Aizkraukle 6230 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min
17:00 Rīga Pasažieru
17:36 Ogre
Rīga - Zilupe 816 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,75 €
36min
17:39 Rīga Pasažieru
18:11 Ogre
Rīga - Daugavpils 818 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,75 €
32min
17:45 Rīga Pasažieru
18:24 Ogre
Rīga - Aizkraukle 6234 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min
18:33 Rīga Pasažieru
19:05 Ogre
Rīga - Krustpils 822 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,75 €
32min
18:39 Rīga Pasažieru
19:22 Ogre
Rīga - Lielvārde 6238 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
43min
19:21 Rīga Pasažieru
20:04 Ogre
Rīga - Lielvārde 6240 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
43min
20:07 Rīga Pasažieru
20:46 Ogre
Rīga - Aizkraukle 6242 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min
20:42 Rīga Pasažieru
21:22 Ogre
Rīga - Lielvārde 6244 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
40min
21:12 Rīga Pasažieru
21:59 Ogre
Rīga - Krustpils 824 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
47min
22:33 Rīga Pasažieru
23:12 Ogre
Rīga - Aizkraukle 6246 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min
23:30 Rīga Pasažieru
00:09 Ogre
Rīga - Lielvārde 6248 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
1,50 €
39min