Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Sloka - Rīga Pasažieru

Rādīt iepriekšējos reisus
05:17 Sloka
06:06 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6502 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
49min
06:21 Sloka
07:11 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6504 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
06:53 Sloka
07:43 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6506 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
07:23 Sloka
08:14 Rīga Pasažieru
Ķemeri - Rīga 6508 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
08:00 Sloka
08:50 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6408 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
08:45 Sloka
09:34 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6512 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
49min
09:07 Sloka
09:57 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6412 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
09:40 Sloka
10:30 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6414 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
09:56 Sloka
10:45 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6514 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
49min
11:07 Sloka
11:57 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6416 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
11:49 Sloka
12:39 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6516 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
12:33 Sloka
13:23 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6418 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
13:26 Sloka
14:16 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6420 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
14:10 Sloka
15:00 Rīga Pasažieru
Tukums 1 - Rīga 6518 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
14:45 Sloka
15:35 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6422 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
15:25 Sloka
16:15 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6520 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
16:04 Sloka
16:55 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6424 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
16:36 Sloka
17:26 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6426 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
17:02 Sloka
17:53 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6522 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
17:35 Sloka
18:25 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6428 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
18:17 Sloka
19:06 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6524 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
49min
18:35 Sloka
19:25 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6430 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
19:05 Sloka
19:55 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6432 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
19:42 Sloka
20:33 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6434 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
51min
20:10 Sloka
20:59 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6528 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
49min
21:00 Sloka
21:50 Rīga Pasažieru
Sloka - Rīga 6436 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
50min
21:37 Sloka
22:26 Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6530 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
49min
22:30 Sloka
23:19 Rīga Pasažieru
Tukums 1 - Rīga 6532 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,10 €
49min