Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

10 sabiedrībā zināmu sieviešu atziņas par sievišķību

Foto: Instagram

Foto: Instagram

8. marts jeb Starptautiskā sieviešu diena raisīja lielu rezonansi sociālajā tīklošanās vietnē “Instagram”, pašmāju daiļavām suminot vienai otru. Laiks ielūkoties sievišķības atziņu vācelītē un uzzināt, kādas pārdomas šī diena raisīja slavenību sirdīs!

Vizāžiste Dita Grauda

“Mēs, sievietes, esam stipras. Mēs varam visu. Bet vai vajag? Dzīve man ir parādījusi, ka es varu arī viena (te laikam jāpaskaidro, ka, rakstot viena, es domāju nebūšanu attiecībās). Ir grūti, bet ir arī forši, jo es piedzīvoju pavisam citas sajūtas, kas man daudz ko parāda un māca, un ļauj sajust dzīvi no cita punkta! Un es zinu, ka varu arī šādi. Tas dod spēku un reizē arī liek novērtēt vīriešus, kas nes sievietes uz rokām, kuri ļauj tām lidot un vienmēr justies apmīļotām un drošībā!

Un es saprotu tās sievietes, kas dara/var visu pašas, bet tomēr… Lai mums apkārt ir tie stiprie vīrieši, pie kura sāniem mēs varam justies maigas, vieglas un trauslas! Es mīlu jūs!”

https://www.instagram.com/p/Cpiuyaxsvzo/

Zīmola “MÁDARA Cosmetics” līdzīpašniece Lotte Tisenkopfa-Iltnere

“Sīva un maiga, tumša un sapņaina, ambicioza un mežonīga, vāja un pilnvarota – būt sievietei nozīmē aptvert manis dievišķo daudzveidību.”

https://www.instagram.com/p/CpiONgqMw3K/

Digitālā satura veidotāja Evelīna Pārkere

“Esmu tik laimīga, ka esmu sieviete, ka katru dienu varu piedzīvot sievišķīgas sajūtas un darīt visu, ko mana sirsniņa vēlas.

Mēs, sievietes, nekad nedrīkstam aizmirst to, cik īpašas, gudras, skaistas un brīnišķīgas mēs esam.”

https://www.instagram.com/p/Cph-TevoHCc/

Uzņēmēja un TV personība Kristīne Virsnīte

“Jautājumus, kā saglabāt savu sievišķību, kā iedvesmot vīrieti un kā būt trauslai un maigai, man neuzdodiet! Es kļūstu nikna, kad kārtējo reizi kāds mēģina sievietēm ierādīt viņu vietu, jo “tā tak būs harmoniskāk”. Kad kāds izveido kursus, kuros mācīs, kā būt īstām sievietēm, izkopjot sievišķību, lai kādā valodā tas būtu domāts. Kur jārunā pieklusināti, jo tad mēs būsim iekārojamas.

TAČU ES GRIBU TEIKT SKAĻI, KA
tajā visā neiederos un negribu piedalīties! Es negribu 30 dienas svārkos, lai uzplauktu mana sievišķība, es gribu iet psihoterapijā, kurā mācos atpazīt to, kā jūtos, un lūgt palīdzību, kad tā man ir nepieciešama.

Mācīties būt par sakarīgāku cilvēku sev un citiem ir vērtīgāk par visiem sievišķības padomiem.”

https://www.instagram.com/p/Cph7Io2sg64/

Uztura speciāliste Anna Rozīte

“Jā, es pati varu sev nopirkt ziedus, bet ir taču patīkami, ka Tev tos arī kāds uzdāvina, vai ne?

Lai mums, meitenēm, ir aizvien vairāk iemesli ikdienā priecāties, ka esam meitenes, sievietes! Jo tā ir mūsu galvenā superspēja un mums ir kā minimums par vieniem svētkiem vairāk nekā vīriešiem.”

https://www.instagram.com/p/CphepykozZi/

Dziedātāja Aija Andrejeva

“Dāmas!

Lai nekad, nekad neapdziest jūsu iekšējā uguns. Gadījumā, ja tā apdziest, lai vienmēr blakus ir kāds, kurš no jauna to piešķiļ!

Esiet laimīgas katru dienu! Mīlu un skauju cieši!”

https://www.instagram.com/p/Cph53b4tCT4/

Pasākumu producente Ieva Koha-Zeltiņa

“Manuprāt, sievietes, ir apveltītas ar maģisku un īpašu dāvanu kompleksu un neizmērojamu spēku radīt, veidot, būt, palīdzēt, tikt galā, atbalstīt, saņemties, ziedēt un mīlēt!

Manas dzīves sievietes ir mana dāvana un par to esmu bezgala pateicīga!”

https://www.instagram.com/p/CphW58MNM6i/

Dziedātāja Linda Leen

“Sākumā ir cilvēks. Un tad – sieviete un vīrietis. Mums ir daudz kā atšķirīga, bet vēl vairāk – kopīga. Tā daļa mūsos, kurai nav dzimuma, vēlas vienu un to pašu – tā, kura sapņo piedzīvot sevis pilnvērtīgāko versiju, atklāt un likt lietā savus talantus, īstenoties kā profesionālim, kā ģimenes vai kādas citas kopienas loceklim, būt veselam, ceļot, pelnīt, baudīt, mīlēt un būt mīlētam. Arī tā, kura vēlas karjeru, dominē, konkurē un sacenšas, cilā svarus, ir azartiska, alkst pēc piedzīvojumiem un nezināmā. Un arī tā, kas dzīvo askēzē, meditē, plūst un iekopj dārzu. To visu var vēlēties ikkatrs cilvēks – vīrietis vai sieviete.

Tā daļa, kas ir atšķirīgā, nāk no miesiskās cilvēka izpausmes. Mēs – sievietes esam veidotas fiziski, ķermeniski un hormonāli citādi kā cilvēks vīrietis. Tas nosaka mūsu dabu, tās izpausmi. Tā prasa savu un dod savu. Mēs pašas ļoti labi zinām, saprotam un jūtam, kā mūsu ķermenis jūtas vislabāk, kā lai dzīvojam, ēdam, guļam, nodarbinām vai atpūtinām to. Tas ir mūsu dārgums, mūsu īstenās mājas. Vienīgās šīs dzīves laikā. Lai kur pasaulē Tu būtu, Tu vienmēr esi sevī, savā augumā. Augšminēto cilvēka dzīvi Tu piedzīvo sievietes ķermenī, un tas arī ir tas lielākais izaicinājums un reizē – svētība, brīnums, skaistums. Tikai tā, kā sieviete to var apjaust un izjust. Un sāls ir tajā, ka pilnai laimei Tev vajag tās abas puses izdzīvot! Un tā ir labi un tā piederas! Nav jāatsakās no vienas, lai tiktu arī pie otras. Laiks mājas solim un laiks arī kaut kam, kas Tevī ienes radošu piepildījumu. Un otrādi – laiks aizraujošam darbam, pašattīstībai un laiks arī randiņiem, attiecībām, ģimenei. Sievietes laime un Cilvēka laime. Roku rokā. Lai nodošanās tikai vienai neraudzē tukšumu un grauzošas alkas pēc otras. Mēs dzīvojam laikā un pasaules daļā, kurā varam izvēlēties, kur un kā dzīvot, strādāt, ko un kā mīlēt. Ir pagājis laiks, kad jāizdara konkrētas dzīves izvēles tikai tādēļ, ka tā darīja mūsu vecāki. Pasaule ir atvērta Tavai autentiskajai sevis versijai, un visi no tā ir ieguvēji! Kāpēc ielikt sevi tikai vienā iedomātā “pareizajā” veidolā, ja sievišķība Tev nozīmē kaut ko tikai Tev unikāli raksturīgu? Tieši to, kas esi tu visā krāšņumā! Pa tonim vai varbūt tikai pustonim no visa, kas emocionāli garšo Tev pašai. Un šī Tava izpausmju glezna ar laiku var mainīties, to var pārņemt kāda konkrēta toņkārta – tumša, gaiša, spilgta, pastelīga, silta, vēsa – tā var būt, tās visas ir gana labas! Gan tās, kas ir pašlaik, gan tās, kas bija un vēl tikai nāks. Katrai gleznai ir savs mīļotājs, acis, kuras tā priecē! Tu vari būt viss! Neviens cits kā Tu pati Tavu lomu nav aprakstījis un Tev iedalījis, un tā ir tā skaistā brīvība, kuru apzināti ņemt un piepildīt!

Sievietes spēks ir puse no Tevis. Otra ir cilvēka, Dieva bērna spēks. Tu esi cilvēks sievietes ķermenī, Tu vari priekpilni piepildīt radošo potenciālu vienlaicīgi ar cieņu pret savu matēriju – skaisto, juteklisko, dzīvību un dzīvi radošo ķermeni. Harmoniski. Lai kas arī notiktu, lai kāda Tava dzīve būtu šobrīd. Atceries par Sievieti sevī! Atceries par Cilvēku sevī!”

https://www.instagram.com/p/CphI6vqSfbs/

Rakstniece Inga Grencberga

“Ir laime apzināties, ka varu runāt, lasīt un darīt lietas, kuras es izvēlos un gribu pati, un ne mazāk svarīgi – man ir tiesības atteikties… Ne tik senā pagātnē un joprojām tepat un daudzviet pasaulē tas nav pašsaprotami.”

https://www.instagram.com/p/Cph1f-4sH3I/

Dziedātāja KATŌ

“Sievietība – tas ir tad, kad Tu drīksti spītīgi teikt “es pati varu”, tēlot, ka esi no dzelzs, uzņemties visas rūpes, celt, nest, vest un cīnīties, bet, ja ir slinkums, drīksti uzvesties kā pilnīgi nevarīga un ļaut stiprā dzimuma pārstāvjiem izdarīt lietas tavā vietā. Viss atkarīgs no garastāvokļa. Kungi, lai pietiek spēka ar mums tikt galā!”

https://www.instagram.com/p/CpiqdW4s_rq/

Lasi arī:
Foto: Instagram

Foto: Instagram

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas