Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

20 veidi, kā sagaidīt lielisku 2020. gadu!

Šī jaungada sagaidīšana solās būt īpaša – galu galā, mainās ne vien gads, bet vesela desmitgade un 2020. gadā, iespējams, atkal iekāpsim roaring twenties jeb “rēcošajos divdesmitajos”! Jaunā desmitgade jāsagaida grandiozi – un kas gan ir piemērotāks laiks karnevālam vai tematiskai ballītei draugu lokā par vecgada vakaru?

Piedāvājam 20 idejas, no kurām iedvesmoties neaizmirstamai Jaungada ballītei:


1. Divdesmito gadu stilā jeb roaring twenties!

Džezs, čarlstons, šampanietis – šis šogad būs īpaši populāri, turklāt vienkārši noorganizējami. Galvenais – daudz šampanieša un fonā trakojoša džeza mūzika. Centrālais akcents: konfeti pusnaktī, fonā skanot Gēršvina “Rapsodijai blūza stilā”.

2. Karaokes ballīte

Šis ir pavisam jautrs risinājums, ko iespējams apvienot ar karnevālu par muzikālu tēmu. Gaidi viesos Elvisu, Keitiju Periju, Madonnu un citus mūzikas karaļus, prinčus un princeses!

3. Zvaigžņu karu ballīte

Jaunais gads – tās ir drosmīgas fantāzijas par nākotni, tādēļ ļoti piemērota ir zinātniskās fantastikas tematika. Taču vecgada vakars ir arī nostalģisks brīdis, tādēļ velciet ārā savus gaismas zobenus, džedaji! Kā tikt pie gaismas zobena? Izmantojot gaismas kociņus no forevent.lv!

4. Ballīte tumsā visai ģimenei

Minētie gaismas kociņi noderēs arī cita veida ballītēm. Jau iepriekš apkopojām dažas idejas bērnu ballītēm tumsā, bet kāda no tām var iepriecināt arī pieaugušos!

5. Pidžamu balle

Ja negribas nekur doties, domāt par nokļūšanu mājās Jaungada naktī, vai vienkārši gribas palikt mājās, taču satikt cilvēkus gribas – uzaicini viņus pie sevis uz pidžamu balli! Līdzi jāņem groziņi, savukārt tu nodrošināsi vecgada kino klasiku filmu maratonam.

6. Klasiska balle

Kāpēc tieši šajā Jaungada naktī neizīrēt vai neizvēdināt skapī stāvošo vakarkleitu un uzvalku nedoties uz kādu no klasiskajām vecgada ballēm – kā filmās? Vismaz reizi dzīvē tādā noteikti vērts piedalīties!

7. Fondī ballīte

Mazliet elegantāks risinājums par pidžamballi ir mājas viesības ar fondī un delikatešu baudīšanu. Lētāk kā ārpus mājas, bet pietiekami pieklājīgi, lai patiktu ikvienam.

8. Reivs un diskotēka līdz rītam

Stroboskops un dūmu mašīna šādai ballei ir obligāta prasība.

9. Kroņu balle

Sagādā materiālus un bariņā pagatavojiet kroņus un vainagus, ar ko kronēt sevi par Jaungada balles karaļiem un karalienēm!

10. Astoņdesmito tēma nekad nav izsmeļama

Tai būs nepieciešama spoguļbumba, legingi un koši aksesuāri, kā arī nekritiska attieksme, sastādot astoņdesmito gadu hitparādi.

11. Spa vakars

Nogurums un stress neļauj pievērsties Jaungada svinību organizēšanai? Ja nav bijis laika rezervēt spa kūres kādā viesnīcā vai spa centrā, noorganizē spa procedūras mājās. Divatā ar mīļoto vai bariņā ar draudzenēm, bet sejas maskās un halātos.

12. Klasiski zilā ballīte

Nākamā gada krāsa, kā ziņo CNN, ir pantonis ar nosaukumu “Klasiski zils”. Kādēļ to neapspēlēt Jaungada ballītes tērpos un dekorācijās?

13. “Mirdzi spoži kā dimants” ballīte

Nākamais ir baltās, metāliskās Žurkas gads. Apģērbā visam ir jāspīd un jālaistās – bet dažādās pieejamās ķermeņa un sejas krāsas ar gliteriem un citiem spīduļiem ļauj neaprobežoties ar spožumu tikai apģērbā. Jaunajā gadā jāmirdz visam! Skaņu celiņš pusnaktij: Rihannas 2012. gada hits, protams.

14. Iemīļotās desmitgades balle

Nav jau jāsvin tikai divdesmito atgriešanās – varbūt lai katrs viesis pats izlemj, kura dekāde viņa sirdij tuvāka? Īpaši piemērota šāda tēma ir pāru kostīmiem.

15. Instaballīte

Brilles, maskas, baloni, dažādi aksesuāri, kvadrātains rāmis fotostūrim – viss, kas labi izskatīsies fotogrāfijās, kā arī tematiska mirkļbirka jeb haštags sociālajiem tīkliem.

16. Spēļu ballīte

Ja ar draugiem esat īsti galdaspēļu fani, tad kāpēc gan nedarīt vecgada vakarā to, kas vislabāk patīk?

17. Randiņa nakts

Tiem, kuri nupat iepazinušies, vai gluži otrādi – tik sen kopā, ka viss kļuvis ikdienišķs, pēdējais vakars šajā desmitgadē varētu būt lieliska izdevība iziet randiņā uz vietu, kur iepazināties vai vienkārši patīk vislabāk. Bet tikpat ļoti pucējoties un cenšoties kā pirmajā randiņā!

18. Balti sudrabotā ballīte

Ne vienmēr Jaungada naktī Latviju lutina sniegs. Sagādā sniegu mājās – baltas dekorācijas, balti tērpi, sudraboti aksesuāri un akcenti. Lai vizuļo baltajai metāla Žurkai par godu!

19. Vispasaules Jaungada balle

Mājasdarbs viesiem – iepazīties ar kādu Jaunā gada tradīciju no jebkuras pasaules vietas, un atnest to īstenošanai vispasaules jaungada ballē!

20. Iemīļotais kino žanrs

Vesterns, vampīrkino, mūzikli, fantāzijas filmas… vai viss kopā!


Laimīgu 2020. gadu novēl 1188 un forevent.lv!

pinterest.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas