Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

2021. gada naudas horoskops Svariem, Skorpioniem, Strēlniekiem

Naudas maks, foto - Pinterest

Naudas maks, foto - Pinterest

Uzzini, vai 2021. gada horoskops Svariem, Skorpioniem un Strēlniekiem sola pilnu maku ar naudu! Kā klāsies finanšu lietās, un vai izdosies iekrāt? Uzzini jau tagad!

Svari

Svariem 2021. gada sākums izrādīsies ārkārtīgi labvēlīgs, īpaši laika posmā no janvāra līdz martam un no jūnija līdz augustam.

Šajā laika periodā Svaru ienākumu avoti ievērojami palielināsies, un viss, ko Svari darīs, sniegs iespēju nopelnīt labu summu un būtiskas priekšrocības. Veiksme stāvēs klāt visiem Svaru centieniem. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji atbrīvosies no finanšu krīzes un novērsīs iepriekšējās materiālās problēmas.

Tomēr arī Svariem 2021. gada septembrī var nākties saskarties ar vairākām materiālām problēmām, kad izdevumi palielināsies.

Svari 2021. gadā organizēs labvēlīgu pasākumu vai aktivitāti savās mājās, kas prasīs visai lielu līdzekļu tērēšanu, bet tas neietekmēs šo horoskopa pārstāvju finansiālos apstākļus.

Šajā gadā zvaigznes pārbaudīs Svaru nodomus un radīs nevajadzīgus izdevumus. Jābūt prātīgam un uzmanīgam. Tiks saņemta materiāla palīdzība vai gudrs padoms no mātes vai cita tuvinieka puses, kas arī uzlabos attiecības ar šo cilvēku. Kopumā Svariem finansiālā puse 2021. gadā būs labvēlīga.

Skorpions

Skorpionam 2021. gadā finansiālajā dzīvē lielas izmaiņas nebūs, izdevumi gada sākumā palielināsies, bet varēs pietiekami ietaupīt. Jāatturas no jebkāda veida argumentiem vai diskusijām, kas var izraisīt karstas debates, tas var beigties ar tiesas procesiem. Gada gaitā izdosies ietaupīt daļu ienākumu un nostiprināt savas finanses.

2021. gadā no aprīļa līdz septembrim Skorpionu mājsaimniecības izdevumi var pieaugt, tas izraisīs garīgu stresu un nepatikšanas. Var nākties pieteikties aizdevumam.

Kopumā Skorpioniem aprīlī, jūlijā, augustā, oktobrī un decembrī būs īpaši labs finanšu jautājumos, bet pārējā laikā materiālajos izdevumos zvaigznes sola vairākus kritumus un kāpumus.

Strēlnieks

Strēlniekiem 2021. gads būs finansiāli spēcīgs. Planētu izvietojums šo horoskopa zīmi finansiālos jautājumos ietekmēs pozitīvi.

2021. gada janvāra pēdējā nedēļa un jūlija, septembra un oktobra mēneši nesīs Strēlniekiem vislabvēlīgākos rezultātus finansiālajā jomā. Šajā laikā šīs zīmes pārstāvji nopelnīs naudu, izmantojot dažādus līdzekļus. Arī parādnieki, ja tādi ir, atgriezīs Strēlniekiem parādus, lai gan negribīgi. Daži izdevumi paliks neskarti visa gada garumā. Lai izpildītu savas materiālās vēlmes, Strēlniekam decembra mēnesī var nākties tērēt papildu naudu. 2021. gadā Strēlnieki var tērēt lielu naudas summu sava biznesa paplašināšanai, bet pirms šāda lēmuma pieņemšanas ieteicams būt uzmanīgiem.

Lasi arī:

2021. gada mīlestības horoskops Auniem, vēršiem, dvīņiem, Vēžiem, lauvām, jaunavām, Svariem, skorpioniem, strēlniekiem, Mežāžiem, Ūdensvīriem un Zivīm

Kādas krāsas 2021.gadā nesīs veiksmi un kādas neveiksmi katrai horoskopa zīmei?

Naudas maks, foto - Pinterest

Naudas maks, foto - Pinterest

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas