Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

2023. gadā Latvijā pārdoti gandrīz 3000 Dacia automobiļu

Dacia "Duster" Foto: Pixabay

Dacia "Duster" Foto: Pixabay

2023.gadu gadu Dacia noslēdza ar 2955 reģistrētām automašīnām, tādējādi apņemot 3,7 % daļu no Baltijas valstu auto tirgus.

2023. gadā tika reģistrētas 2955 Dacia automašīnas, kas zīmolam nodrošināja 3,7 % daļu Baltijas valstu auto tirgū. Pārdošanas reitingā Dacia ierindojās pirmajā sešiniekā. Baltijas valstīs Dacia Sandero ir B segmenta TOP1 zīmols, kā arī pircēju visbiežāk izvēlētais auto šajā segmentā. 2023. gadā tika reģistrētas 758 šī modeļa automašīnas, no kurām gandrīz 75 % bija Sandero Stepway.

Ļoti lielu interesi izpelnījās arī Dacia Duster. Šis modelis ierindojās TOP3 SUV B segmentā un trešajā vietā pēc pārdošanas apjomiem individuālajiem klientiem. Šis panākums tika sasniegts, pateicoties 1556 reģistrētajiem Duster modeļiem.

Šī gada maijā Baltijas auto tirgū nāks klajā jaunais Duster.

Pagājušajā gadā Dacia Jogger uzrādīja par 86 % lielāku pārdošanas apjomu, salīdzinot ar 2022. gadu. Visbiežāk izvēlētais modeli bija Jogger ar ECO-G dzinēju (benzīns+LPG). Tā pārdošanas apjomi sasniedza 397 vienības.

Automašīnas ar rūpnīcā uzstādītu LPG iekārtu veido teju 25 % no Dacia kopējā pārdošanas apjoma.

Esam ļoti gandarīti par lielo Jogger pārdošanas apjomu pieaugumu un priecājamies, ka joprojām esam viens no sešiem zīmoliem, ko Baltijas valstu klienti izvēlas visbiežāk. Dacia piedāvā rūpnīcā uzstādītu LPG iekārtu visiem saviem modeļiem, par ko mūsu klienti izrāda lielu interesi. Šogad mēs gatavojam arī daudzus jaunumus, piemēram, pilnīgi jaunu mūsu ikoniskā Duster modeli – saka Agņeška Ližviņska (Agnieszka Łyżwińska), Dacia East rīkotājdirektore.

Latvijā Dacia Duster tika atzīts par iecienītāko automašīnu. Latvijas Gada auto konkursā Dacia Jogger ieņēma pirmo vietu Ģimenes auto kategorijā.

Dacia "Duster" Foto: Pixabay

Dacia "Duster" Foto: Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas