Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

26 idejas Valentīna dienas svinībām, ja šogad esi vientuļa

Valentīna diena. Foto: kaboompics/Pixabay.com

Valentīna diena. Foto: kaboompics/Pixabay.com

Valentīna diena ir pazīstama ar romantiku, sarkanām rozēm un kopā būšanu pārī, taču tā var būt arī fantastiska diena arī vientuļniekiem. Lai gan jūs varētu šo dienu ignorēt pavisam, Valentīndienā esot viens, jūs joprojām varat izbaudīt šos svētkus kā jebkuru citu, ar daudz jautrām aktivitātēm, lai parādītu, cik ļoti jūs mīlat un novērtējat sevi, savus draugus un ģimeni.

Lai kāds būtu tavs attiecību statuss, Valentīndiena joprojām ir laiks, kad svinēt sevis mīlestību un visas brīnišķīgās īpašības, kas padara tevi par tādu, kāda esi. Lūk, 36 no labākajām lietām, ko darīt Valentīna dienā, ja šo dienu atzīmē, neesot pārī.

Spa diena

Kurš teica, ka kādam citam ir jāpriecē tevi ar vislabāko spa dienu? Pieraksties uz masāžu savā vietējā SPA centrā vai iegādājies kādu augstākās klases ādas kopšanas līdzekli, lai pavadītu laiku mājās.

Izej kopā ar draugiem

Pastāv liela iespēja, ka savā draugu grupā neesi vienīgā vientuļā, tāpēc kāpēc gan nesanākt kopā un kopā neizklaidēties?

Uzsāc pilnvērtīgu filmu maratonu

Šī ideja ir interesanta ar to, ka to var īstenot mājās, izvēloties kādu no savām iecienītākajām filmām. Vai arī vari doties uz vietējo kinoteātri un kopā ar draugiem noskatīties kādu no jaunākajām filmām.

Brīvprātīgo darbs

Apmeklē vietējo dzīvnieku patversmi, pansionātu vai slimnīcu un izplati mīlestību sev apkārt.

Apmeklē koncertu

Koncerti vienmēr ir ļoti jautri, un dažkārt tie var būt vēl labāki, ja nav jāuztraucas par citiem cilvēkiem sev apkārt. Tāpēc izklaidējies un ļaujies deju grīdai, dziedot līdzi kādai no savām iecienītākajām dziesmām.

Apmeklē vietējo muzeju

Ja tev patīk māksla, šis ir lielisks veids, kā sevi palutināt, apmeklējot kādu izstādi.

Karaoke

Neatkarīgi no tā, vai vēlies dziedāt no visas sirds kopā ar draugiem vai vēlies to darīt viens pats, karaoke vienmēr garantē jautri pavadītu laiku.

Kopā ar vecākiem izmēģiniet jaunu restorānu

Ļoti iespējams, ka tavā apkārtnē ir daudz restorānu, kurus vēl neesi apmeklējis, tāpēc kāpēc gan tos neapmeklēt kopā ar vecākiem? Galu galā viņi ir tavi mūžīgie Valentīni.

Iztērējies palielākai dāvanu

Vai tev ir kaut kas, ko esi ļoti vēlējies iegādāties, bet esi pārāk baidījies izšķirties un nospiest "pirkt"? Tad šodien ir īstā diena, lai patiešām palutinātu sevi ar kaut ko, ko vienmēr esat vēlējies.

Dodies lidot

Valentīndiena ir ziemā, un tas nozīmē, ka tev noteikti vajadzētu apmeklēt vietējo slidotavu un iedzīvināt savu iekšējo ledus princesi.

Apmeklē kādu nodarbību

Noteikti ir kaut kas tāds, ko esi vēlējies izmēģināt, tāpēc izmanto vakaru, lai iemācītos ko jaunu.

Izmēģini jaunu recepti

Neatkarīgi no tā, vai tā ir gatavošana, cepšana vai pat abi, velti laiku, lai apgūtu jaunu recepti.

Veic pārvērtības

Izmaini savu izskatu, nokrāsojot matus jaunā krāsā vai pieraksties pie vietējā vizāžista.

Noskaties jaunu seriālu

Tavā sarakstā noteikti ir kāds seriāls, ko jau kādu laiku vēlies noskatīties, tad kāpēc gan nesākt Valentīna dienā?

Sāc lasīt jaunu grāmatu vai audiogrāmatu

Dodies ceļojumā uz pavisam jaunu pasauli, paņemot rokās jaunu grāmatu. Kas zina? Iespējams, tā kļūs par tavu jauno mīļāko.

Saliec puzli

Ir tik daudz jautru puzļu, kuras izmēģināt. Ļaujies šim piedzīvojumam!

Uzsāc pavasara tīrīšanu jau tagad

Kurš teica, ka ir jāgaida, līdz sāksies pavasaris, lai sakārtotu skapi vai labiekārtotu savu vidi? Iespējams, tev pat radīsies jaunas idejas telpu iekārtošanai.

Uzsāc jaunu projektu

Vienmēr ir kāds projekts - vai tā būtu grāmata, ko vienmēr esat vēlējies uzrakstīt, vai šallīte, ko esi vēlējies adīt, - kuru esi nemitīgi atlicis. Sāc tagad!

Sarīko spēļu vakaru

Neatkarīgi no tā, vai vēlies vienkārši uzspēlēt kādu spēli vienatnē, vai arī sarīkot lielisku tikšanos ar draugiem, spēļu vakars vienmēr ir laba ideja.

Atjaunoj savu garderobi

Rūpīgāk aplūko savu garderobi un atrodi dažas lietas, kuras vairs nenēsā. Ziedo tās vietējai organizācijai un piešķir tām otrās mājas, vienlaikus nodrošinot sev vairāk vietas, lai papildinātu savu garderobi ar jaunām drēbēm.

Uzrīko Anti-Valentīndienas ballīti

Kurš teica, ka Valentīndienā nedrīkst rīkot ballīti, ja esi brīvs? Uzrīko varenu ballīti kopā ar visiem saviem tuvākajiem draugiem un kopā nosviniet to, ka esat brīvi.

Izpēti jaunu pilsētu vai apkaimi

Bieži vien nav nekā labāka par apkārtnes maiņu. Nav jābrauc pārāk tālu - varbūt pāris pilsētu tālāk ir jauns restorāns vai grāmatnīca, kuru neesi apmeklējis. Izmanto iespēju pastaigāties apkārt un atklāt jaunus apskates objektus.

Uztaisi savu ziedu kompozīciju

Dodies uz vietējo ziedu veikalu vai pārtikas preču veikalu un izvēlies savus iecienītākos ziedus, zaļumus. Varbūt pat iegādājieties jaunu, skaistu vāzi. Kad esi mājās, ļauj uzplaukt savai radošajai iztēlei un izveido perfektu kompozīciju.

Izmēģini jaunu treniņu

Neatkarīgi no tā, vai dod priekšroku jogai, HIIT vai kardio treniņiem, ķermeņa izkustināšana ir viens no labākajiem veidiem, kā uzlabot savu enerģiju. Lai mainītu režīmu, izmēģini jaunu vingrinājumu veidu.

Atslēdzies no sociālajiem tīkliem

Pat ja necenties izvairīties no bijušā bildēm, sociālo tīklu detokss ir labs līdzeklis mentālās veselības uzturēšanai. Atslēdzies no Instagram, TikTok un Twitter un pievērsies žurnāla rakstīšanai, jaunas grāmatas sākšanai vai vienkārši miegam.

Izveido “vision-board”

Nekad nav par vēlu manifestēt savus mērķus turpmākajam gadam vai mēnešiem (laimīgās meitenes sindroms?). Paņem kaudzi žurnālu un sāc izgriezt attēlus un vārdus, kas atspoguļo tavus nodomus, vai arī izveido digitālu vision-board tādās bezmaksas vietnēs kā Pinterest un Canva.


Valentīna diena. Foto: kaboompics/Pixabay.com

Valentīna diena. Foto: kaboompics/Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas