Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

3 populāri mīti par kremāciju

Kremācija jau sen ir bijis pieprasīts apbedīšanas pakalpojuma veids visā pasaulē, un arī Latvijā tā kļūst arvien pieprasītāks pakalpojums. Kad jāizvēlas starp tradicionālo apbedīšanu un kremāciju, nereti gadās, ka cilvēki pakļaujas dažādiem mītiem. Apskatīsim dažus no populārākajiem.

Mīts: Kremācija ir dārga

Kremācija, patiesībā, ir lētāka nekā tradicionālās bēres. Piemēram, apbedīšanas nams “Krematorija” saviem klientiem piedāvā atmaksāt kremācijas izmaksu starpību, ja VSAA pārsniegs šī uzņēmuma piedāvājumu.

Mīts: Kremēti tiek vairāki cilvēki vienlaicīgi

Mēdz būt gadījumi, kad atsakās izmantot kremācijas pakalpojumus domā, ka kremēti tiek vairāki cilvēki vienlaicīgi. Tā nav taisnība. Kremācija ir paredzēta tikai vienam mirušajam un to stingri ievēro. Turklāt, arī tehniski nav iespējams rīkoties citādi.

Mīts: Nav teikts, ka urnā ir konkrētā cilvēka pelni

Vai arī Tev šķiet, ka urnā var būt cita kremētā pelni, vai pat vēl ļaunāk – ka tie ir parasti pelni? Šis mīts arī ir kļūdains. Kremācijas pakalpojumu sniegšanai ir stingri likumi, kas noteikti Ministru kabineta noteikumos “Kremācijas noteikumi” Nr. 600. Tomēr, ja vēlies pilnībā pārliecināties, kā notiek kremācija, apbedīšanas nams “Krematorija” piedāvā noorganizēt ekskursiju pa krematoriju un izskaidrot visu procesu.

Atbildes uz šiem mītiem un citiem jautājumiem, kā arī vairāk informāciju vari uzzināt apbedīšanas nama “Krematorija” mājas lapā krematorija.lv

Urna krematorijā, Image by Katja Fissel from Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas