Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

3 žalūziju veidi – rullo, horizontālās un vertikālās

Rullo žalūzijas, horizontālās žalūzijas un vertikālās žalūzijas – katram no šiem veidiem ir savas uzstādīšanas īpatnības, savas priekšrocības un katrs no šiem žalūziju veidiem būs visatbilstošākais konkrētā gadījumā.

Kāpēc izvēlēties žalūzijas?

Ikvienai telpai pienāk tāds brīdis - pēc remonta vēl neprasās, bet viss apnicis- gan iekārtojums, gan krāsa... Nereti šķiet, ka, lai radītu jaunu interjeru, ir jāmaina pilnībā viss. Patiesībā, bieži vien pietiek ar pāris idejām un to realizāciju.

Žalūzijām mūsdienās ir pieejami tik daudzi veidi, dizaini un krāsas, ka tās iekļausies gan virtuves, gan viesistabas un pat vannas istabas interjerā.

Žalūzijas ir arī pareizākā izvēle, ja ir alerģija pret putekļiem un telpās nav vēlami auduma aizkari, kuros putekļi mēdz uzkrāties. Ir pieejamas metāla, auduma un koka žalūzijas, kas ir viegli tīrāmas un putekļus neuzsūc.

Ja guļamistabā iespīd saule vai apgaismojums no ielas un traucē gulēt – jāiegādājas aptumšojošās žalūzijas, tāpat pieejamas arī siltumatstarojošās žalūzijas, kas neļaus telpai pārāk uzkarst.

Žalūziju veidi:

1. Rullo žalūzijas ir piemērojamas jebkuram logam.

 • Ar rullo žalūziju palīdzību pēc vajadzības var regulēt gaismas plūsmu telpā.
 • Rullo žalūzijām ir pieejama plaša audumu kolekcija - katram auduma veidam ir 6-12 nokrāsas, tāpēc iespējams realizēt dažādas ieceres interjerā.
 • Rullo žalūzijām var saskaņot auduma, kronšteinu un apakšējā profila krāsu.
 • Vannas istabām tiek piedāvātas mitrumizturīgas žalūzijas.
 • Ja pie loga piestiprinātas kasešu tipa rullo žalūzijas, verot logu, žalūzijas audums paliks nekustīgi piekļauts loga rāmim, jo slīd pa īpašām vadotnēm.
 • Žalūzijas iespējams nofiksēt vēlamajā pozīcijā.
 • Montāžnieks DE” nopērkamās rullo žalūzijas PRESTIGE ir īpaši piemērotas plastikāta un koka jumta logiem ar stikla paketēm.

2. Horizontālās žalūzijas ir piemērotas uzstādīšanai gan pie logiem, gan stiklotām durvīm, gan sienām.

 • Tās ir izgatavotas no 25mm alumīnija joslām un tām piemīt laba siltumizolācija.
 • Ar horizontālo žalūziju palīdzību var mainīt gaismas plūsmu telpā, mainot josliņu pozīciju vai žalūzijas paceļot - nolaižot vēlamajā augstumā.
 • Horizontālajām žalūzijām ir pieejams plašs krāsu un toņu klāsts.

3. Vertikālās žalūzijas var uzstādīt uz neveramo logu rāmja, ailēs, virs ailes, pie sienas vai griestiem.

 • Vertikālās žalūzijas lieliski noder, ja ir vēlme telpu sadalīt vairākās daļās, piemēram, veidot istabā atšķirīgu funkciju zonas.
 • Arī vertikālo žalūziju piedāvājumā valda krāsu bagātība.

“Montāžnieks De” veikalos atrodamās žalūzijas ne vien ļaus atsvaidzināt ierasto interjeru, bet arī kalpos kā Jūsu jaunā mājokļa stila elements.

Žalūzijas (Image by StockSnap from Pixabay)

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas