Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

360TV Vakariņas ciemojas vēju pilsētā Liepājā

Šonedēļ raidījums Vakariņš ar savējiem viesojas pilsētā, kurā piedzimst vējš – Liepājā. Trīs slavenības, īsti Liepājas patrioti un, protams, radoši cilvēki - aktieris Kaspars Kārkliņš, aktrise Madara Viļčuka, kā arī pasaules čempions fitnesā Māris Šveiduks ar prieku izbaudīs katru vakaru.

Pirmajā vakarā slavenības viesosies pie horeogrāfes Elīnas un viņas vīra ugunsdzēsēja Elvija. Jaunā ģimene būs patiešām uztraukusies par gaidāmajiem ciemiņiem. Elvijs, pēc pirmā tosta, pat apliesies ar šampanieti! Kad pirmais uztraukums būs pierimis, arī galda sarunas raisīties labāk. Jauno aktrisi Madaru ieintriģēs namatēva tetovējumi, jo viņam to ir tiešām daudz. Beigās atklāsies, ka vienīgais, pie galda sēdošais cilvēks bez tetovējumiem ir Kaspars – vai tas šovakar mainīsies?

Otrais vakars mūsu slaveno trio aizvedīs ciemos pie Janas un Mārtiņa. Abi saimnieki izrādīsies īsti piedzīvojuma meklētāji un dulli liepājnieki, līdz ar to arī vakariņš būs jautrs un emocijām pilns. Vārdu minēšanas spēlē Kaspars un Māris mēģinās uzvarēt par visām varītēm. Abos tiešām iezagsies sportistu gars un kā gan savādāk – kurš gan nevēlas uzvarēt! Dienas noslēgumā visi dosies uz skaisto Liepājas pludmali, kur baudīs pikniku.

Ciemošanās maratonu noslēgsim pie Kristīnas un Jāņa. Jau vakariņa sākumā visi jutīsies kā mājās un ātri vien atradīs kopīgu valodu. Mazā atvase Jana būs sarīkojusi īpašu izklaidi slavenajiem viesiem – dziedāšanas spēli, kurā būs jāiesaistās arī slavenībām, kā arī rotaļu. Kristīna, kā trenere un sporta entuziaste, slavenības mājās nelaidīs, kamēr visi nebūs kārtīgi pasportojuši. Visi kopā dodas uz sporta laukumu, kur notiek pamatīgs treniņš. Vai slavenības izturēs smago sportošanu un vai tik intensīvs treniņš liks slavenībām vakariņa vērtējumu samazināt?

Visas nedēļas garumā baudīsim gardus kurzemnieku ēdienus un viesmīlīgo uzņemšanu, jo pilsētā, kurā piedzimst vējš, garlaicīgi nav nekad!

Vai esi gatavs svinēt svētkus ar slavenībām kā ar savējiem? Piesakies šovam "Vakariņš ar savējiem" ej.uz/vakariņš_pieteikums

Nav nozīmes, cik liels ir Tavs mājoklis, galvenais, ka esi atvērts piedzīvojumiem! Un par vakariņu budžetu Tev nebūs jāuztraucas!

Piesakies jau šodien!

Vakariņš ar savējiem. Foto: publicitātes

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas