Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

5 iemesli, kāpēc apsvērt ūdens filtra iegādi

Pixabay.com/

Pixabay.com/

Ūdens spēlē lielu lomu mūsu labsajūtā un veselībā. Eksperti iesaka izdzert vismaz 2 litrus dienā. Nereti šo speciālistu rekomendāciju neizdodas īstenot, jo mājās pieejamais ūdens nav garšīgs, bet pirkt ūdeni plastmasas pudelēs - neceļas roka. Kopš tirgū parādījušies dažāda veida un cenu līmeņa ūdens filtri, garšīgs un veselībai draudzīgs ūdens tiek garantēts katrās mājās, turklāt tas nebūs vienīgais ieguvums.

Tīrs ūdens taisni no krāna

Ūdens kā ūdens, slapjš un caurspīdīgs, bet kā tik tur var nebūt iekšā – miljoniem dažāda veidu baktēriju, mikroelementu un citu organismam kaitīgu piemaisījumi, kas ne vienmēr ietekmē ūdens garšu, bet ilgtermiņā, lietojot nekvalitatīvu ūdeni, atstāj iespaidu uz veselību un pašsajūtu. Kvalitatīvs ūdens filtrs nodrošinās, lai pa krānu tecētu ūdens, kas būtu tīrs no dažādiem nelabvēlīgiem piemaisījumiem un kuru būtu iespējams dzert. Un pat ja jums šķiet, ka jūsu mājās ir pats labākais ūdens, ūdens filtra pievienošana var krietni uzlabot tā garšu. Vienu vārdu sakot, jūs pat nevarat iedomāties, ka jūsu ūdens var garšot tik labi!

Ūdens labo īpašību saglabāšana

Lielākā daļa mājsaimniecību dzeramo ūdeni iegūst no pazemes avotiem, kas līdzi nes arī labās minerālvielas, kuras nereti tiek iznīcinātas rūpnieciskās ražošanas procesā, vai izmantojot nekvalitatīvus ūdens filtrus. Kvalitatīvs ūdens filtrs likvidēs, neitralizēs un samazinās nevajadzīgo, bet atstās piemaisījumus, kuri cilvēka organismam ir svarīgi un dara labu.

Zaļāks dzīvesveids

Ir daudz diskusiju par to, kā plastmasa ilgtermiņā ietekmē ne tikai dabu, bet arī ūdens kvalitāti. Turklāt arvien vairāk cilvēku ikdienā ievieš paradumus, kas nerada liekus atkritumus. Atkārtoti uzpildāmās ūdens pudeles mūsdienās vairs nav nekāda ekstra, bet gan ikdienas nepieciešamība. Ūdens filtrs jūsu mājās ļaus uzpildīt pudeli ar garšīgu un veselībai draudzīgu ūdeni katru dienu.

Izmaksu samazināšana

Vidējā cena kvalitatīvam ūdens filtram ir ap 10 - 15 EUR. Atkarībā no piemaisījumu klātbūtnes, ūdens filtru būtu vēlams mainīt apmēram reizi trīs mēnešos, bet ne retāk kā reizi sešos mēnešos. Var pietikt ar vienu ūdens filtru, lai ūdeni attīrītu gan ķīmiski, gan mehāniski. Zīmīgi, ka viens ūdens filtrs spēj apstrādāt 8000 litrus dzeramā ūdens, tikmēr vidējā cena 0,5l negāzētam dzeramajam ūdenim veikalā ir ap 0,60 EUR. Ietaupi gudrāk un dzīvo veselīgāk.

Ilgāka dzīve sadzīves tehnikai

Nekvalitatīvs ūdens ietekmē ne tikai cilvēkus, bet arī mājsaimniecībā atrodamo tehniku – veļasmašīnu, kafijas aparātu, gludekli u.c., kvalitatīvs ūdens filtrs nodrošinās, lai tā kalpotu ilgāk. Starp citu – ir pieejami arī speciāli filtri sadzīves tehnikai, kas palīdzēs pasargāt to no apkaļķošanās.

Ūdens filtriem ir daudz un dažādas iespējas – ir kombinētie, mehāniskie un Extra sērijas filtri. “JUNKORS FILTRI” eksperti atbildēs par piemērotāko risinājumu tieši jūsu mājsaimniecībai.

Pixabay.com/

Pixabay.com/

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas