Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

5 lietas, ko der izstāstīt pārcelšanās servisam

Foto: Artem Podrez, Pexels.com

Foto: Artem Podrez, Pexels.com

Būsim godīgi – pārcelšanās bieži vien ir saistīta ar strespilniem brīžiem, tāpēc profesionāls pārcelšanās serviss ir teju zelta vērtē. Tomēr, lai nodrošinātu veiksmīgu pārvākšanos, ir ļoti svarīgi, lai pārvākšanās serviss ir lietas kursā par visām svarīgākajām detaļām, sākot ar potenciālajiem šķēršļiem, piebraucot pie jūsu mājas, un beidzot ar to, ka jaunajā mājoklī ir šauras ieejas durvis. Šajā rakstā pastāstīsim par 5 lietām, kuras pārcelšanās serviss D.C.S. iesaka izstāstīt pirms pārvākšanās!

1. aspekts: cik vienkārši vai sarežģīti ir piekļūt gan esošajai, gan topošajai dzīvesvietai?

Ja vien jūsu iedzīve neietilpst dažās nelielās kastēs un maisos, ļoti svarīgs faktors ir pēc iespējas tuvāka piekļuve līdz mājas ārdurvīm ar specializētu transportu. Līdz ar to mantu pārvietošana aizņems mazāk laika un pūļu.

Piemērs:

Klients vēlas pārvākties, taču nepiemin, ka uz iekšpagalmu ved ļoti šauri un zemi vārti, kas piemēroti tikai vieglajām automašīnām, bet pie mājas novietot transportlīdzekļus nav iespējams. Rezultātā pārvākšanās serviss atbrauc ar kravas auto, kas jānovieto vairākus desmitus metru no mājas, turklāt lietas nākas nest pāri ielai, uz kuras valda visai intensīva satiksme. Būtiski tiek apgrūtināts speciālistu darbs, un arī laika patēriņš ir ievērojami lielāks.

2. aspekts: vai būs vajadzīga mēbeļu demontāža un montāža?

Kvalitatīvs pārcelšanās serviss piedāvās ne tikai mēbeļu nonešanu, pārvadāšanu un uznešanu, bet arī demontāžu un montāžu, ja tas nepieciešams. Izjauktas mēbeles aizņem mazāk vietas, tās ir vieglāk pārvietot (it īpaši šaurās kāpņu telpās), kā arī tādējādi tiek samazināts bojājumu risks. Tomēr jārēķinās, ka arī mēbeļu demontāža un montāža aizņems zināmu laika sprīdi – arī tad, ja šo uzdevumu veiks profesionāļi.

Piemērs:

Kliente pirms pārvākšanās norādījusi, ka vēlas pārvākties, līdzi ņemot arī vairākas smagas un lielas masīvkoka mēbeles. Rezultātā pārvākšanās serviss darbam piesaista liela izmēra kravas auto un plašāku krāvēju komandu ar specializētu aprīkojumu, bet mājoklī atklājas, ka mēbeles iespējams demontēt. Līdz ar to pārvākšanās varēja notikt operatīvāk, kā arī izdevīgāk.

3. aspekts: vai transportēt vajadzēs īpaši trauslus priekšmetus?

Dārga porcelāna servīze, antīka glezna un citi trausli, bet vērtīgi priekšmeti prasa īpaši rūpīgu pieeju to transportēšanā, tostarp – iepakojuma izvēlē. Atkarībā no konkrētā priekšmeta, pārcelšanās serviss izmantos koka kastes, papīru ar samta pārklājumu, burbuļplēvi un citus risinājumus.

Piemērs:

Klients dārgas vāzes ievietojis kastē ar dažādiem virtuves piederumiem, un transportēšanas laikā tās apgāzušās un saplīsušas. Uzticot to iepakošanu profesionāļiem, šāda situācija noteikti neatgadītos, jo vāzes tiktu profesionāli iepakotas, un, tās transportējot, būtu ievērota īpaša rūpība.

4. aspekts: kādas lietas būs nepieciešams pārvest?

Sastādot sarakstu ar mantām, kuras vajadzīgs transportēt pārvākšanās laikā, jābūt pēc iespējas precīzākam. Tas palīdzēs izvairīties no situācijām, kad pārvākšanās serviss izvēlas neatbilstošu transportlīdzekli un/vai aprīkojumu.

Piemērs:

Kliente sarunā ar pārvākšanās servisu aizmirsusi pieminēt, ka viņas pašreizējā dzīvoklī atrodas arī vairāk nekā tonnu smags seifs. Rezultātā pārcelšanās serviss nav paņēmis līdzi nepieciešamo aprīkojumu, un seifa pārvešana jāorganizē atsevišķi.

5. aspekts: vai pārvākšanās dienā jums ir arī citi plāni?

Nav noslēpums, ka pārvākšanās laikā var rasties aizķeršanās dažādu faktoru dēļ – sākot ar pēkšņi nestrādājošu kravas liftu un beidzot ar pamatīgiem sastrēgumiem. Tāpēc, ja pārvākšanās dienā jums noteiktā laikā jādodas uz darbu, jāapmeklē ārsts vai jāveic kāda cita neatliekama darbība, par to jāpabrīdina pārvākšanās serviss.

Piemērs:

Klients pārcelšanās servisa darbiniekam nav pateicis, ka jau pāris stundas pēc pārvākšanās uzsākšanas viņam jāapmeklē zobārsts. Tas pēcāk rada sarežģījumus, jo pārcelšanās process līdz šim laikam vēl nav pabeigts.

Vēlaties pārvākties bez liekām pūlēm un raizēm? Šādā gadījumā pārcelšanās serviss D.C.S. jums palīdzēs – zvaniet uz telefona numuru +371 29569554 vai rakstiet uz e-pasta adresi info@moverleader.lv, lai saņemtu tieši jums sagatavotu piedāvājumu!

Foto: Artem Podrez, Pexels.com

Foto: Artem Podrez, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas