Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

5 veidi, kā aizsprostot kanalizācijas trubas, lai pēc tam tās tīrītu

Dzīvē trūkst nodarbes? Jūties garlaicīgi un gribas jaunus piedzīvojumus? Kādēļ gan neiemācīties tīrīt kanalizācijas caurules?! Bet vispirms mēs tās prasmīgi aizsprostosim, kā jau visi to darām katru dienu! Tas, protams, ir joks, bet, kā zināms, katrā jokā ir daļa patiesības.

Nekad nepērc virtuves izlietnes sietiņu!

Ja vēlies, lai Tavas kanalizācijas trubas veiksmīgi un ātri aizsērētos, noteikti met virtuves izlietnē visu, kas pagadās, un neķeksē laukā dažādus biezumus, piemēram kartupeļu mizas, tējas maisiņus.. Kam gan sietiņu vajag? Nepērc to nekad! Citādi trubas tik ātri neaizsērēsi. Ja Tev jau ir izlietnes sietiņš, likvidē to. Vēlams – pa taisno trubā vai nolaid to podā. Trubu aizsērējums garantēts! Ja kāds neģēlis Tevi nelaiž likvidēt sietiņu, tad noteikti viņš ir no tiem, kam nepatīk kanalizācijas smaka un žēl naudu un laiku trubu tīrīšanai.

Lej izlietnē un podā visu lieko!

Eļļām, taukiem un kafijas biezumiem – jā! Lejam podos vecās zupas, taukus, kuros cepta cūkgaļiņas cauraudzīte, rīta kafiju.. Kāpēc gan izslaucīt pannas no taukiem pirms to mazgāšanas, ja pavisam nedaudz katru reizi tauciņus var aizskalot, lai tas viss skaisti apaudzētu kanalizācijas trubu iekšpusi un visai drīz pārvērstos par veiksmīgu nosprostojumu, kuru pēc tam mēģināt dabūt vaļā? Ak, cik jauki redzēt, kā kanalizācijas saturs pārplūst pāri izlietnei vai podam, lai var ķerties pie troses lietošanas.

Taupi karsto ūdeni!

Kurš vispār mūsdienās lieto karsto ūdeni un kam gan tas nepieciešams? Protams, taukaino trauku kaudzi skalojam aukstā ūdenī un taupām to! Ne pili vairāk, kā tikai lai saslapinātu sūkli! Tauki taču kūst karstā ūdenī un liels daudzums ūdens tos skalo prom. Nē, tas trubu aizsprostotājam galīgi nekam neder!

Pārvērt podu par miskasti!

Kāpēc gan neietaupīt naudu uz atkritumu izvešanu, ja tos var mest podā? Kurš gan ir izdomājis, ka tikai tualetes papīrs metams podā, jo tas ir vienīgais, kas izšķīstot? Smieklīgi! Tā trubas neaizsērēsies. Metam higiēnas priekšmetus, gāžam zupas un neapēstās mērces, izmetam pa reizei kādu apģērba gabalu! “Trīs zaķi ar vienu šāvienu” – taupām uz atkritumu izvešanu, tiekam pie vēlamā aizsprostojuma un ķeramies pie troses!

Ko darīt, kad kanalizācija aizdambēta?

Malacis! Tu vari dziļi ieelpot kanalizācijas aromātu, paņemt aprīkojumu un iejusties santehniķa lomā.

  • Vispirms salej podā etiķi, sodu, dažādus citādus līdzekļus, bet efekts būs īslaicīgs. Ja nekas nelīdz, atrodi un iztīri sifonu.
  • Ņem talkā vantūzi jeb vantusu, ar ko pumpēt ūdeni, lai tas kustoties šurpu un turpu varētu izkustināt trubu nosprostojumu.
  • Ja nekas nesanāca pirmajos divos ieteikumos, tad beidzot laiks kanalizācijas trosei! Noņem sifonu un stum trosi pa taisno caurulēs, it kā skrūvējot to. Šis ir tas netīrais trubu darbiņš, uz kuru esi tiecies, mērķtiecīgi vai nē aizsprostojot trubas.
  • Ja nekas neizdevās, talkā sauc santehniķi! Viņš attīrīs trubas ar profesionālām iemaņām un līdzekļiem. Tu varēsi noskatīties, lai atkal dambētu tās ciet un nākamreiz mēģinātu pats tās tīrīt. Vai arī sapratīsi, ka labāk kanalizāciju censties uzturēt tīru un izvairīties no tauku, ēdienu atlieku un dažādu priekšmetu nokļūšanu caurulēs.

Kanalizācijas tīrīšana, foto - GR tīrība"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas