Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

5 viesību spēles jautrākam svētku vakaram

Spēles, pixabay.com

Spēles, pixabay.com

Ja svētku vakarā apnicis tikai pieēsties un tad diskutēt par politiku, tad laiks mainīt tradīcijas!

Šeit dažas idejas viesību spēlēm, kuras var spēlēt visdažādākajās kompānijās, turklāt bez īpaša aprīkojuma vai priekšzināšanām:

 1. Tenkas
  Spēles vadītājs kopā ar spēles pirmo dalībnieku iziet no istabas, un tur nolasa ziņu no avīzes vai interneta ziņu portāla, vai raksta fragmentu, taču tam jāsatur daudz faktu un citas informācijas. Tad dalībnieks pasauc nākamo, kuram atstāsta dzirdēto. Tas savukārt nākamajam. Kad beidzamais spēles dalībnieks uzklausījis stāstu, viņš to izstāsta visiem skaļi. Pēdējā stāsta versija tiek salīdzināta ar oriģinālo ziņu.

 2. Ziemas striptīzs
  Spēlei nepieciešami dūraiņi un krekls, halāts vai cits apģērba gabals ar daudzām pogām. Spēli var spēlēt pa pāriem, vai arī katrs par sevi. Virs sava apģērba uzvelk kreklu vai halātu, un to aizpogā, tad uzvelk dūraiņus. Kuram izdodas sev vai pāriniekam atpogāt kreklu vai halātu ātrāk par citiem, tas uzvarējis.

 3. Kas es esmu?
  It kā jau viesību klasika, tomēr šī spēle nekad neapnīk. Ņemam līmlapiņas, uzrakstām uz tās kādu slavenību vai ko citu, par ko esam iepriekš vienojušies, pielīmējam blakussēdētājam uz pieres tā, lai viņš neredzētu, kas tur uzrakstīts. Tas, kuram uz pieres ir lapiņa, izmantojot 20 jautājumus, uz kuriem var atbildēt "Jā" vai "Nē", mēģina uzminēt, kas viņš tāds ir. Noteikumus var mainīt pēc ieskatiem un patikas, taču jautrība ir 100% garantēta vienmēr!

 4. Ir laba ziņa un slikta ziņa
  Šo vēlams spēlēt lielākā dalībnieku lokā. Viens iesāk stāstu, sakot: "Ir labas ziņas.." un tad pasaka kādu izdomātu ziņu vienā teikumā, piemēram, "Ziemassvētku vecītis jau ir ceļā". Otrs turpina ar sliktu ziņu, piemēram, "Sliktā ziņa ir tā, ka viņam kamanām beidzies benzīns". Nākamais atkal turpina ar labu ziņu. Un tā līdz apnikumam vai vēdersāpēm no smiešanās!

 5. Mēmie klusie telefoni
  Viesību spēle, kas ir krustojums starp mēmo šovu un klusajiem telefoniem. Visi dalībnieki stāv rindā, ar seju pret priekšā stāvošā muguru. Spēles vadītājs izdomā kādu jocīgu notikumu, ko var aprakstīt vienā teikumā, piemēram, "Kaķis nes no veikala bundžu ar šprotēm". Viņš to klusām pasaka vai uzraksta uz lapiņas rindas aizmugurē esošajam spēles dalībniekam, kurš piebiksta priekšējam un šo teikumu ar žestiem un kustībām parāda nākamajam dalībniekam. Pārējie neskatās, izņemot, kad viņiem piebiksta aizmugurē stāvošais, lai nodotu šo "ziņu" nākamajam. Kad pēdējais spēles dalībnieks atrāda savu versiju par redzēto kustību, spēles vadītājs nolasa teikumu, kas patiesībā sākumā ticis rādīts.

Savukārt, ja viesībās piedalās tikai pieaugušie un tiek lietoti stiprāki dzērieni, iesakām jautras iedzeršanas spēles!

Ļoti jautras ir dažādas spēles ar papīra glāzītēm - izsmiesies gan pieaugušie, gan bērni.

Spēles, pixabay.com

Spēles, pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas