Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

7 ieteikumi, kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanas sievietei

Dāvana sievietei, Photo by Tim Mossholder from Pexels

Dāvana sievietei, Photo by Tim Mossholder from Pexels

Tuvojoties gada skaistākajiem un gaidītākajiem svētkiem, noteikti laiks padomāt par kādu skaistu dāvanu saviem tuvajiem un tiem, kuri tev svarīgi. Parasti visgrūtākais – atrast to īsto, pašu piemērotāko dāvanu, kas saņēmējam radīs svētku sajūtu, liks sajusties mīlētam un novērtētam. Par laimi, izvēlēties Ziemassvētku dāvanas sievietei, neatkarīgi no tā, vai viņa ir Tava sieva, māte, māsa, kolēģe, draudzene vai laba paziņa, mūsdienās krietni vieglāk.

Arī tad, ja neesi visu paspējis sagādāt mēnesi pirms Ziemassvētkiem vai saproti, ka visus mīļos nepaspēsi apciemot – ir visas iespējas nosūtīt arī dāvanu kartes internetā vai pasūtīt kurjeru ar piegādi līdz durvīm. Tagad tikai atliek atrast dāvanu! Lūk, virkne ideju, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko dāvanu sievietei Ziemassvētkos:

Juteklisks aromāts

Ikvienas sievietes labsajūtas pamatā ir smaržas vai aromāts, kas pavada viņu ik dienu. Smaržas nav vienīgais, kas mums var saistīties ar aromātu. Paskatieties plašāk - tās var būt aromātiskās sveces, ķermeņa kopšanas līdzekļi, gaisu atsvaidzinošās ēteriskās eļļas, aromātiskās vannas bumbas, mašīnas aromatizētāji, elegantas ziepes, masāžas, spa procedūras un galu galā arī īstas smaržas. Aromātiem ir spēcīga dziedinoša, relaksējoša, uzmundrinoša vai stimulējoša iedarbība. Šajā kategorijā ir viegli atrodami jau sagatavoti krāšņi dāvanu komplekti sievietēm.

Jauna teh-ierīce

Pārliecinātas, veiksmīgas sievietes, kas liek uzsvaru uz savu karjeru, novērtēs dāvanu, kas viņas ikdienas gaitas padarīs ērtāku un raitāku. Aktīvai sievietei noderēs viedais pulkstenis, kas viņai ikdienā pateiks priekšā, cik kvalitatīva ir viņas atpūta un kad noderētu papildus fiziskā slodze. Multitāskinga pārņemtajām daiļavām uzdevumu izpildi atvieglos mašīnas telefona lādētājs vai brīvroku sistēma.

Dāvanas brīvā laika pavadīšanai

Ko sieviete labprāt dara savā brīvajā laikā? Zinot viņas aizraušanos, vari pārsteigt viņu ar lietu, kas viņas hobiju padarīs aizraujošāku.

Tāpat ikvienai sievietei var būt noderīga arī dāvana, kas dāvātu viņai vairāk laika savai mīļākajai nodarbei, piemēram, putekļusūcējs - robots.

Ja sievietei trūkst mazliet iedvesmas, lai uzsāktu nodarboties ar sirdsmīļu lietu, lieliska dāvana varētu viņu uzmundrināt un uzsākt šo hobiju kopā.

Dāvanas jauniem atklājumiem

Sievietes ir ļoti zinātkāras un vienmēr cenšas izzināt jaunus tematus, lietas, idejas. Azartiskas sievietes zināšanu horizontus varat paplašināt ar jaunu grāmatu par ceļojumu vai neparastu piedzīvojumu, piemēram, lēcienu ar izpletni. Plašs jo plašs ir dažādu kursu un apmācību klāsts, atliek vien izvēlēties tēmu, kura sievietei šķiet interesanta. Taču dažkārt jaunas lietas ir aizraujoši atklāt kopā - doties ceļojumā, paviesoties jaunā pilsētā vai aiziet uz vīna degustāciju.

Pelnīta atpūta

Skaidrs, ka dāvanas saņēmēja ir pelnījusi labu atpūtu, taču vai Tu zini, kādu atpūtu viņa iecienījusi? Iespējams, ideālo Ziemassvētku dāvanu nav jāmaklē tālu - visbiežāk tā ir masāža, skaistumkopšanas procedūras un kino apmeklējums. Atpūsties var arī pie labas grāmatas, klausoties skaistu mūziku, gleznojot, dodoties izbraucienā ar riteni vai ļaujoties kādam parūpēties par ikdienas rūpēm sievietes vietā.

Sīkumiem ir nozīme

Dažādas sīkas lietas papildina mūsu dzīvi ik uz soļa. Kas ir tas mazais nieciņš, kas sievietei liks justies ļoti īpašai? Tie var būt ziedi, īpašie Ziemassvētku rotājumi, atslēgas piekariņš un citas nelielas lietas, kas veido mūsu ikdienas rituālus: kafijas krūze, kvalitatīvs spilvens, naktstērps, sveces, tālruņa turētājs, lūpukrāsa, pirts apmeklējums, rīta avīze un citas šķietami ikdienišķas lietas, kas ieņem īpašu vietu mūsu dzīves ritumā.

Laiks – viena no labākajām dāvanām!

Tā ir vērtība, kuras ikdienā daudziem no mums pietrūkst. Tāpēc dažkārt labākā lieta, ko mēs varam uzdāvināt, ir kopā pavadītais laiks. Šobrīd tā varētu būt vērtīgāka par jebkuru taustāmu dāvanu, ko spējam iedomāties. Pavadiet dienu kopā, darot lietas, kas abiem patīk. Kļūstiet par savas pilsētas tūristiem vai sarīkojiet svētkus nedēļas vidū. Atklājiet pavisam citādākas lietas, ko dāvināt Ziemassvētkos sev tuvajiem!

Izvēlējies? Starp citu – vari iegādāties arī lieliskas dāvanu kārtes internetā!


Dāvana sievietei, Photo by Tim Mossholder from Pexels

Dāvana sievietei, Photo by Tim Mossholder from Pexels

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas