Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

7 lietas, ko nekad nevajadzētu nodarīt savām uzacīm

Uzacu kopšana, Photo by Shiny Diamond from Pexels

Uzacu kopšana, Photo by Shiny Diamond from Pexels

Uzacis ir sejas rāmītis – tās piešķir sejai formu, noteiktu starojumu un skatienu padara neaizmirstamu pat tad, ja neesi uzlikusi meikapu. Skaistas un koptas uzacis ir ļoti būtiska sekas daļa – tās var piešķirt skatienam vajadzīgo šarmu, tās var likt izskatīties koptai, starojošai vai mūžīgi īgnai… Tādēļ ir dažās lietas, kuras noteikti jāievēro, lai nenodarītu savām uzacīm pāri….

Neizplūkā uzacis par daudz!

Cenšoties piešķirt uzacīm skaistu formu, reizēm aizraujamies ar nevēlamo matiņu izraušanu. Rezultātā biežākā kļūda – atstarpe starp uzacīm tiek izraustīta pārāk liela un izskatās, ka piere kļuvusi neglaimojoši plata. Savukārt uzacis pašas – neproporcionāli mazas

Otra tipiskākā kļūda – pārmērīgi izraustīti uzacu sānu matiņi. Ja uzacu sānos atstāj pārāk plānus vai pārāk maz matiņus, tas neradīs labu augšanas vidi un arī neglaimos uzacu formai. Uzaics galos izskatīsies pārāk plānas.

Nepārcenties! Neizplūkā uzacis par daudz, labāk mazāk izraustīt un tad piekoriģēt, nekā par daudz, kad nekas vairs nebūs glābjams. Pat viens nepareizi izrauts matiņš var krietni sabojāt uzacu formu, tādēļ labāk neizplūkt par daudz, bet nepieciešamības gadījumā piefrizēt. Turklāt pārāk plānas uzacis liks Tev izskatīties vecākai nekā patiesībā esi.

Ja nevēlies kļūt par nākamo sensacionālo interneta memi, kas klejo apkārt, uzjautrinot citus, noteikti atrodi un atzīmē uzacu sākumu un beigu punktus, lai zinātu, kur uzacīm jāsākas un kur jābeidzas.

Noskaties: Kā iegūt perfekto uzacu formu mājas apstākļos?

Nerausti uzacis pārāk bieži!

Starp uzacu raustīšanu vajadzētu ieturēt 2 nedēļu intervālu. Nevajadzētu to darīt biežāk.

Neizmanto vecus un netīrus instrumentus!

Atceries, ka ikreiz, kad centies izraut kādu matiņu, tiek atvērtas poriņas. Lai tās neiekaistu, tīrība ir ļoti būtiska. Lieto tīrus un dezinficētus instrumentus. Tāpat - ja pincetes abus galus vairs nevari dabūt kopā – laiks iegādāties jaunu pinceti. Tu taču negribēsi ieaugušus matiņus uz sejas vai sarkanas un iekaisušas pūtītes ap acīm.

Nepārcenties ar uzacu zīmuli!

Ja izmanto uzacu kopšanas produktus, vai tas būtu tikai uzacu kontūrzīmulis, ēnas vai uzacu želejas, pārliecinies, ka tie nav sakaltuši un pārāk sausi. Sausais grims nobirs no uzacīm, padarot tās vēl šausmīgākas.

Uzacu zīmulis var palīdzēt salikt pareizos “punktus uz i”, taču tas pareizi jāpielieto. Ja uzacu zīmulis tiek lietots pārmērīgi, rodas nedabisks un smagnējs izskats. Ja izvēlies uzacu zīmuli vai uzacu ēnas – tad lieto tās maigi, ar īsākiem gājieniem, lai veidotu pilnīgāku un dabiskāku izskatu. Tā noteikti nebūs viena stingri novilkta kontūra.

Ja ar uzacu zīmuli nākas stādāt regulāri, varbūt ir vērts apsvērt mikropigmentācijas iespējas pie profesionāļa. Izlasi: Viss, kas tev jāzina par uzacu mikropigmentāciju.

Uzmanīgi ar vaksāciju!

Daži vaksācijas krēmi ādu padara īpaši jutīgu turklāt, neprofesionāli lietoti, tie var pabojāt ādu uzacu zonā, tā sāks izskatīties negluda un vecāka.

Necenties precīzi pieskaņot uzacu krāsu matu krāsai!

Uzacu grims ir pieejams visos iespējamajos toņos, taču ideālā situācijā Tavas uzacis vienmēr būs pāris toņu gaišākas par matu krāsu – tas vairāk izskatīsies dabiski. Tādēļ nevajadzētu censties tos abus ietonēt vienā krāsā. Īpaši, ja Tavi mati ir tumši – tādas pašas krāsas tumšas uzacis tavu skatienu var padarīt skarbu un nedabisku, tādēļ izvēlies nedaudz gaišāku nokrāsu.

Nekad neapmeklēt profesionāli – tā ir kļūda!

Skaistumkopšanas salonos profesionālis noteikti varēs palīdzēt vismaz sākotnējo perfekto uzacu formu, kuru vēlāk uzturēt jau būs krietni vieglāk. Tāpat – ja kādā vietā būs nepieciešams pielabot vai “pieaudzēt” ko klāt – tad tev konkrēti pateikts, kas jādara un kā jākopj. Ir vērts periodiski apmeklēt meistaru, kas palīdzēs tavai sejai atrast piemērotu “rāmi” – Tavu uzacu formu.

Izlasi arī:

Kā sievietei cīnīties ar sejas apmatojumu?

Mikropigmentācijas procedūras dabīgā skaistuma akcentēšanai un defektu labošanai

Uzacu kopšana, Photo by Shiny Diamond from Pexels

Uzacu kopšana, Photo by Shiny Diamond from Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas