Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

9 lietas, kas obligāti jāizmēģina ikvienam, kam adrenalīns asinīs

pixabay.com

pixabay.com

Aktīva atpūta dod spēcīgu pozitīvas enerģijas lādiņu, kas liek adrenalīnam kūsāt un asinīm plūst straujāk. Tas ir izaicinājums sev, piedzīvojums, kas ļauj pilnībā aizmirsties un vienlaikus gūt spēcīgas emocijas, gandarījumu par paveikto, kā arī atmiņas, par kurām vēl ilgi runāt ar draugiem.

Vēlamies iedvesmot mūsu lasītājus smelties idejas nākamajam aktīvās atpūtas piedzīvojumam, tāpēc esam atlasījuši aktivitātes, kuras noteikti iesakām izmēģināt!

Ar kajaku, laivu vai plostu pa upi

Brauciens pa upi var būt gan relaksējošs, gan saliedējošs, gan izaicinošs. Tie, kuri reiz pamēģinājuši, nereti vēlas atkārtot atkal un atkal – šūpošanās viļņos, krāču pārvarēšana, dabas skatu baudīšana un fiziskais pārbaudījums. Reizēm saules apmīļoti, reizēm pavisam slapji, bet laimīgi un gandarīti atgriežas ūdensprieku baudītāji pēc brauciena ar kajaku, laivu vai plostu. Nepieciešamo aprīkojumu ir iespējams iznomāt un dažādu grūtības pakāpju ceļojumus pa Latvijas upēm palīdzēt saplānos Sia “Čiekurlaivas”. Vairāk par ieteikumiem, kas jāņem vērā, dodoties laivu braucienā, lasi Šeit.

Kaķeņ – KAS ?

Kaņeņbols ir tas pats vecais labais peintbols, bet ar interesantu pavērsienu. Atceries kaķenes, kuras veidoji bērnībā? Tagad ir iespējams tur atgriezties un vēlreiz izbaudīt šo aizraujošo spēli, bet nu jau pavisam citā, daudz aizraujošākā kvalitātē - “Kaķeņbolmasters” apvienojis kaķeni ar peintbola noteikumiem, bumbiņām un tērpiem un izveidojis jaunu atrakciju. Tās laikā dosies trasē apņēmības pilns izvairīties no “ienaidniekiem” vai dosies uzbrukumā, lai gūtu prieku un baudītu jautrus uzvaras brīžus, vērojot notraipītos pretiniekus. Kaķenes ir speciāli pielāgotas peintbola spēlēšanai, bumbiņas lidojuma jauda ir tik pat liela, cik tā ir, traucoties no peintbola ieroča. Noteikti ir vērts izmēģināt, tas ir jautri!

Ūdens sports

Vindsērfings, ūdens motocikli, ūdensslēpes, veikbords un kaitbords – izklausās slapji? Tā tas noteikti ir! Ātrums uz ūdens, kur nepieciešams spēks, līdzsvars un izturība, kā arī drosme. Izmēģini kādu no šiem ūdens sporta veidiem “AAC” jeb “Aktīvās atpūtas centrā” Rīgā, Bauskas ielā!

Ufogolf jeb disku golfs

Apnicis parastais golfs un minigolfs? Ikdienā lidinies pāris centimetrus virs zemes, un tāpēc uzskati, ka arī pārējam vajadzētu lidināties virs zemes? “UFOGOLF” piedāvā izmēģināt disku golfu, kur galvenais spēles varonis ir lidojošais disks, nevis bumbiņa, bet punktus gūsti trāpot metāla grozā, nevis bedrītē.

Kartings – reālajā un virtuālajā pasaulē

Vai zini, kur atrodas lielākā kartinga halle Baltijā? Jā, tepat Latvijas galvaspilsētā – Rīgā. Pieejami tradicionālie braucieni ar kartingu, kā arī sacensības jaunākajos braucamajos modeļos Crazy cart. Ja tomēr baidies sasisties, vari pierādīt savu pārākumu citiem, sacenšoties rallija stimulatorā, Mario kratingā, galda hokejā vai futbolā. Moderno tehnoloģiju cienītājiem pieejamas dažādas spēles virtuālajā realitātē! Tiem, kuri labprātāk izceļas ar loģiku un asām prāta spējām – virtuālās realitātes escape room būs īstā izvēle!

Izjāde ar zirgu

Ar auto mūsdienās brauc ikviens, bet – vai Tu kādreiz esi bijis zirga mugurā? Tā nu ir lieta, kas ir jāizmēģina. Tici man – te darbojas pavisam citi likumi – nav aizdedzes atslēgu, nākas iedarbināt savas komunikācijas prasmes un galu galā – attīstīt arī fiziskās iemaņas. Lieliska vieta, kur iegūt šādu pieredzi ir tepat Ozolniekos - Sia “Princis” piedāvā izjādes ar zirgiem un ponijiem. Ja vēlies, vari iepriekš palūgt neilgu instruktāžu.

Lidojums ar deltaplānu

Apsēdies sēdeklī, piesprādzējies, uzģērb ķiveri un ļaujies brīvības sajūtai. Vējš, neliels uztraukums, ātrums, brīvība, tauriņi pakrūtē un visbeidzot smaids līdz ausīm… Adrenalīns ceļas un sirds sitas straujāk. Šajā brīdī vairs neko nevari ietekmēt pats - atliek vien pilnībā paļauties uz pieredzējušu pilotu un izbaudīt mirkli, baudot burvīgu panorāmu no putna lidojuma. Pirms lidojuma iesakām aprunāties, vai ir pieejams arī lidojuma video ieraksts – tici man, tas būs tā vērts! Deltaplan.lv lidojums var būt arī lieliska dāvana – tā nenoputēs, nenolietosies un tiks vēl ilgi pieminēta.

Escape room – izlaušanās spēle par ko vēl ilgi runāt ar draugiem

Dažādi stāsti un grūtības pakāpes – izmeklē slepkavību, iepazīsti mūmijas pasauli un izlauzies no cietuma. Tev un tavai komandai dotas vien 60 minūtes laika - vai tu spēsi atminēt mīklas, saskatīt norādes un pamanīt neredzamo? Izlaušanās istaba ir lieliska atpūta gan seniem draugiem, gan nesen satiktiem cilvēkiem. Ātrums, zinātkāre, komandas darbs un loģika ir tas, kas nepieciešams katram apmeklētajam! Vai tu esi gatavs riskēt?

Lāzera peintbols

Ja nu tomēr esi nolēmis, ka drēbes smērēt nevēlies – peintbols ar lāzeriem būs pareizā izvēle. Spēles noteikumi tādi paši kā ierasts, vienīgi jātrāpa pa aktīvajiem sensoriem – tātad jābūt precīzākam, ātrākam un jāplāno stratēģija kā uzvarēt otru komandu. Domā, ja nesāp, tad nav vērts? Vai varbūt tu vienkārši zini, ka neesi tik precīzs…?

pixabay.com

pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas