Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ādažos sāk 20 miljonus eiro vērtu dzīvojamo māju būvniecības projektu

Šovasar noslēgts 20 miljonus eiro vērts līgums par dzīvojamo māju ciemata "Vide Ādaži" būvniecību, informēja projekta īstenotājs, Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Invego".

Uzņēmuma pārstāve Kristīne Gubiņa klāstīja, ka jaunā dzīvojamo māju ciemata "Vide Ādaži" būvniecību veiks uzņēmums "Mitt & Perlebach", un būvniecības darbi jau esot uzsākti. Pirmās mājas plānots pabeigt 2025.gada pavasarī.

Būvniecības uzņēmums "Mitt & Perlebach" īstenojis daudzus projektus Igaunijā un arī Latvijā, piemēram, kooperatīvo dzīvokļu kompleksu "Nameja rezidence", projektu "Annenhof mājas", dzīvokļu kompleksu "Moho Park" un citus.

Ciemats atradīsies jau pašlaik daļēji apbūvētā pļavā Ādažu pievārtē. Jaunais projekts tiks īstenots pārdesmit kilometru attālumā no Rīgas un ietvers vienstāva un divstāvu rindu mājas ar terasēm un savu daļu no dārza. Cena par īpašumu jaunajā ciematā plānota, sākot no 219 000 eiro.

Projekta "Vide Ādaži" arhitektoniskā projekta autors ir Uldis Bērziņš no arhitektu biroja "Tectum".

"Invego" atzīmē, ka uzņēmums pēdējos gados Tallinā un tās apkārtnē uzcēlis mājas vairāk nekā 1200 ģimenēm, kā arī 24 000 kvadrātmetru komercplatības. Latvijā "Invego" attīsta tādus projektus kā dzīvojamais rajons "Parka kvartāls" un dzīvojamais komplekss "Skanstes rezidences".

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Mitt & Perlebach" reģistrēta 2018.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmums līdzīgās daļās pieder Igaunijas pilsoņiem Alanam Mahveijam, Andresam Parlojam un Kristianam Mittam. Uzņēmums 2022.gadā strādājis ar 26,35 miljonu eiro apgrozījumu un 14 700 eiro peļņu.

Foto: www.videadazi.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas