Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Agrita, nevienam nepasakot, ietetovē lūpas; meitai sākas smieklu lēkme

“Interesanti, ko man meita teiks. Es jau viņai nepateicu, kur es šodien braukšu,” teic vientuļā četru bērnu māmiņa un realitātes seriāla “Ģimene burkā” dalībniece Agrita Bindre, kas nobriedusi veikt pārmaiņas ar kosmētiskās procedūras palīdzību. Ietetovēt lūpas viņa vēlējusies jau labu laiku, jo tās nav šķitušas efektīgas un pietiekami apjomīgas.

Lai gan citas sievietes pirms procedūras varētu satraukt sāpju slieksnis, Agritu neliek mierā meitas domas. “Estere tagad ir jaunietis, kas ar stingru nostāju un raksturu izsaka savu viedokli. Esmu iepriekš dabūjusi pa biksēm par dažiem saviem izgājieniem un ceru, ka šodien no mājas grāmatas mani neizrakstīs,” viņa teic.

Bērniem un māsai ierodoties mājās, Agritas bažas apstiprinās, jo meitai sākas smieklu lēkme. Uzjautrināta ir arī māsa, kas neesot domājusi, ka iznākums būs tik traks. “Ak man dieniņ, es biju gaidījusi daudz ko, bet ka viņa [Estere] nevarēs ienākt pa durvīm iekšā smieklu dēļ… Es viņu nepazīstu,” sašutusi ir vientuļā māmiņa. Agrita atzīst, ka viņai, piedzīvojot šo situāciju, bijis kauns – pat puikas neesot sapratuši, kādēļ meita un māsa ir tik uzjautrinātas.

Atbildot uz Esteres jautājumu, cik ilgi tagad mamma nedrīkst bučoties, Agrita apgalvo, ka tas tuvākajā laikā nedraudot. “Gardāk smejas tas, kurš smiesies pēdējais. Šodien lai vai kā lūpas izskatās, bet pēc tam tās būs skaistas, un arī es būšu skaista. Man nevajadzēs stundu stāvēt un pūderēt no visiem galiem savus smiņķus virsū. Es vienkārši pamodīšos un būšu skaista,” pārliecināta ir Agrita.


Agrita Bindre. Foto: ekrānuzņēmums no 1188 play

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas