Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Airok atklāj inovatīvu metināšanas iekārtu servisa centru Rīgā

Metināšana, Image by Emir Krasnić from Pixabay

Metināšana, Image by Emir Krasnić from Pixabay

SIA Airok Latvijas teritorijā ne tikai strādā gāzes balonu tirgū, bet tā arī pārdod metināšanas produktus. Turpinot izaugsmi, uzņēmuma klientu centrā Maskavas ielā 433, Rīgā atvērts inovatīvs metināšanas iekārtu servisa centrs, kurā iespējams iegūt pamatprasmes metināšanā, kā arī pārbaudīt pārdošanā esošās iekārtas.

Kas ir SIA Airok?

SIA Airok darbojās divās valstīs – Latvijā un Igaunijā. Latvijā Airok ir oficiālais Igaunijas uzņēmuma pārstāvis. Kompānija zināma kā drošs kvalitatīvu gāzu piegādātājs, kas apmierina jebkuras klienta vajadzības, piegādājot gan rūpnieciskās, gan sašķidrinātās gāzes – dažādu tilpumu balonos un tvertnēs.

Uzņēmuma 18 tirdzniecības gāzu punkti atrodas visā Latvijā. Rīgā tai ir punkti Vienības gatvē 153A, Maskavas ielā 433 un vēl četrās adresēs, Valdlaučos Airok iespējams atrast Izstāžu ielā 11, bet Baldonē Baldones ielā 1. Bez jau pieminētajiem Airok gāzu balonu iegādes punktiem Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē tirdzniecības vietas atrodamas arī tādās Latvijas pilsētās kā Ogrē, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Bauskā, Vecpiebalgā, Gulbenē, Cēsīs, Valmierā, Siguldā, Jelgavā, Tukumā un Saldū. Tajos iespējams iegādāties gāzes balonus, noslēgt balona nomas līgumus un tāpat arī iegādāties citas vērtīgas preces.

Gaidot jauno ziemas sezonu, gāzes balonu iegāde var kļūt vēl aktuālāka. Meklē sev tuvāko SIA Airok gāzes centru un dodies pēc paša kvalitatīvākā gāzes balona. Tieši uz vietas varēsi iepazīties ar visiem iespējamajiem produktu veidiem un atrast sev pašu labāko gan no izdevīguma viedokļa, gan jaudas un kvalitātes.

Divi jauni tirdzniecības punkti Lielvārdē un Rīgā

Rūpējoties par plašākas pieejamības nodrošināšanu, uzņēmums šī gada laika paspējis izveidot divus jaunus tirdzniecības punkts. Turpmāk Ganību dambī 29 pieejams pilna servisa Airok gāzu punkts, kurā iespējams iegūt analogu pakalpojumu klāstu, kādu Latvijas pārstāvniecības klientu centrā Maskavas ielā 433. Tas ir – pirms iegādes laipnie uzņēmuma darbinieki konsultēs tevi par iespējamajiem risinājumiem un palīdzēs piemeklēt labāko produktu. Bez tam pirkuma izdarīšanas brīdī tev būs iespēja arī noslēgt gāzes balonu nomas līgumu, bet, ja būs nepieciešami metināšanas vai griešanas piederumi, tad arī tos būs iespējams iegādāties.

Citādāk ir ar Lielvārdi, kur Dravnieku ielā 24 darbojas pašapkalpošanās punkts. Kopumā Ogres novadā tas kļuvis par otro uzņēmuma punktu, jo Ogrē, Vidzemes ielā 4C pieejams gāzu centrs. Vēl nemaz tik tālu nav arī Aizkrauklē esošais gāzu punkts, taču, ja vēlies pats visu ātri paveikt un esi lielvārdietis ar Airok gāzes baloniem rokās, tad par tevi ir padomāts.

Jaunums: metināšanas iekārtu servisa centrs

Bez diviem jauniem tirdzniecības punktiem Airok ieviesis arī inovatīvus jaunievedumus. Par tādu kļuvis Maskavas ielā 433 Rīgā atvērtais metināšanas iekārtu servisa centrs, kur pieejams viss metināšanai, sākot pat no pamatapmācības.

Klientu centrā varēsi izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko metināšanas iekārtu, bet pirms paša pirkuma noformēšanas tev būs lieliska iespēja to arī notestēt klientu centrā. Inovatīvais piedāvājums ļaus tev ne tikai saprast, vai izvēlētais produkts atbilst tavām prasībām, bet īsā laikā, pateicoties klientu centra zinošajiem speciālistiem, iegūsi zināšanas, kā ar vēlamo iekārtu strādāt.

Bez aprakstītā risinājuma klientu centrā tu varēsi arī iegādāties plašu metināšanas piederumu un materiālu produktu klāstu, kā arī nepieciešamības gadījumā mājās braukt ar jaunu gāzes balonu un parakstītu līgumu par gāzes balonu nomu.

Ieinteresēja piedāvājums? Dodies uz sev tuvāko Airok gāzu centru Latvijā nekavējoties un atrodi sevi nepieciešamās preces!

Metināšana, Image by Emir Krasnić from Pixabay

Metināšana, Image by Emir Krasnić from Pixabay

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas