Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Aminata atzīstas, ka mūzikas skolā nav bijusi tā čaklākā audzēkne

Lai arī talantīgā dziedātāja Aminata jau labi ilgu laiku ar pilnām tiesībām dēvē sevi par Rīgas centra meiteni, siltas atmiņas viņai joprojām saistās ar Bolderāju, kur pagājuši viņas bērnība. Kā atzīst dziedātāja raidījumā “Kad viņas satiekas”, īpašu vietu viņas sirdī ieņem Bolderājas Mūzikas un mākslas skola.

Aminata ar smaidu sejā atceras laiku, kad tur mācījās un orķestrī spēlēja flautu. Viņa neslēpj arī, ka nav bijusi pati čaklākā audzēkne:

“Orķestra repertuāru es vienmēr iemācījos tieši pirms koncertiem. Mēģinājumos es pārsvarā tikai tēloju, ka spēlēju. Traki bija tad, ja diriģents nespēja flautas skaņas saklausīt, un liks nospēlēt atsevišķi. Tad nu spēlēju, kā sanāca un vienmēr solījos, ka līdz koncertam iemācīšos.”

Bet bez mūzikas nākamajai skatuves zvaigznei laika pieticis arī citām lietām. Kurp vedušas viņas jaunības takas, kādi bijuši labākie randiņi un kas ir Aminatas spēka vieta, kur vienmēr gūt gan enerģiju, gan mieru – to visu uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kāpēc Aminata savulaik atlaista no darba kinoteātrī?

Aminata atklāti par pārdzīvojumiem, uzaugot bez tēva

Mani apcēla un es devu pretī - Aminata par bērnību skarbajos Bolderājas "džungļos"Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas