Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Andris un Liene Kiviči atgriežas no atpūtas Vīnē: "Baudījām brīvības sajūtu."

No četru dienu atpūtas Vīnē mājās atgriezies Kiviču pāris – viņiem šis ceļojums pēc ilgiem laikiem bijis divatā. Iepriekš viņi atpūtā devušies kopā arī ar meitiņu Miu.

Andris stāsta, ka Vīni par galamērķi viņi izvēlējušies pēc vokālā pedagoga Edgara Kramiņa ieteikuma, ka šī pilsēta esot ļoti skaista – it īpaši aprīļa otrajā pusē. Andris neslēpj – tā arī bijis – visapkārt valdījis pavasaris un zināma brīvības sajūta – abi ceļojumā bijuši divatā, meitiņa tikmēr palikusi pie saviem krustvecākiem – Graudiņu ģimenes.

"Trīs naktis nav tik traki – viņa iepriekš bija palikusi pie krustvecākiem. Mēs arī simts gadus nekur divatā bijuši."

Jāatzīst, ka jau otrajā ceļojuma dienā sākām ilgoties pēc meitiņas – tajā brīdi tu neatceries viņas nedarbus, bet viņa vienkārši pietrūkst.
"Par to brīvības sajūtu ir tā – mēs jau nemaz vairs nezinām, kā uzvesties. Mēs staigājām pa pilsētu rokās sadevušies pa tām skaistajām ieliņām un domājam, kā tas vispār ir iespējams."

Andris stāsta, ka pilsētu viņi izbraukājuši ar "Hop on, hop off" autobusu, tādējādi apskatot maksimāli daudz. Andris neslēpj, ka cenas šajā valstī esot zemākas nekā tās ir Latvijā un īpaši tur varot sajust turīgās valsts sindromu. Tāpat viņš ir patīkami pārsteigts par pilsētas kopējo gaisotni – tā esot viegla un stresu neizraisoša.

"Vīnē man arī patika tās atmosfēra – Latvijā ir tāda nervoza, Austrijā ir totāls raslabons čilliņš totāls. Dzert var uz ielas, zāles veikals tur pat - bet tas nenozīmē, ka visi to uzreiz dara. Bija tā, ka mēs sēdējām pie baznīcas un somā mums bija līdzi mazais šampītis – domājām pasēdēsim saulainā dienā un lēnām izdzersim to šampīti. Tur kaut kādi cilvēki sēdēja – pajautājām, vai tas ir atļauts. Saņēmām apstiprinošu attieksmi un izbrīnu, ka Latvijā tas ir aizliegts."

Andris stāsta, ka Vīnē baudījis ik mirkli – laikā, kad lijis lietus, pāris atpūties viesnīcā un izbaudījuši viens otra klātbūtni.

Lasi arī:

Andris Kivičs par “Z-Scars” atgriešanās koncertu: “Visiem vajag “Z-Scars”!”

Liene Kiviča par attiecībām ar mammu: "Tās ir izšķīdušas manas mīlestības un izvēļu dēļ"

Liene Kiviča iesaka mazāk dzert ūdeni un nelietot garšvielas

Andris un Liene Kiviči. Foto: personīgais foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas