Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Anna Lieckalniņa par Tinderi, seksu ar bijušajiem un pārbaudītām vērtībām

Kopš tika šķirta viņas pārsteidzoši īsā laulība, šarmantā TV dīva un personības trenere Anna Lieckalniņa par notikumiem personīgajā dzīvē ir diezgan noslēpumaina. Viesojoties Valda Meldera pikanto sarunu rubrikā “Kad satiekas viņš un viņa” Anna atklāj, ka galvenās attiecības viņas dzīvē šobrīd ir ar nepilnus četrus gadus veco meitiņu.

Taču kā ir ar vīriešiem? Vai tiešām šajā frontē valda pilnīgs klusums? Uz to Anna atjoko, ka labprāt ņemtu pašu Melderi, kurš esot viens no retajiem gudrajiem un šarmantajiem Latvijas vīriešiem. Tik nelaime tā, ka jau precēts .. Bet kas tad atliek? Tinderis? Sekss ar bijušajiem? Ne tik iekārojamu pielūdzēju uzmanība?

“Redzi, agrāk es biju atvērtāka, taču tagad esmu tādā vecuma posmā, ka jaunus cilvēkus dzīvē vairs īpaši negribu ielaist. Man ir draugi, kas tādi ir jau 20 gadus, tik daudz kopā piedzīvots – gan cilvēciskā nozīmē, gan arī ar dažādām mīlestības izpausmēm. Pēc šķiršanās es iepazinu dažādus cilvēkus, bet nu liekas, ka man pietiek. Pārbaudītās vērtības ir tās, pie kurām pieturēšos.”

Taču par to, vai tā tas turpmāk būs vienmēr, Anna arī nav kategoriska. Tāpat viņa aicina arī citus būt atvērtiem un uzdrošināties, jo intīmajā dzīvē viņasprāt, robežu nav.

Citus interesantus faktus par Annas privāto dzīvi, tai skaitā piedalīšanos filmā “Jaungada taksometrs”, meklējiet šajā video!

Skatieties arī:

Anna Lieckalniņa - nepietiek ar to, ka vīrietis pelna naudu

Anna Lieckalniņa nebaidās novecot - cilvēki bez dzīves pieredzes ir garlaicīgi

Anna Lieckalniņa izrāda savu svētnīcu, kur parasti nevienu neielaiž

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas