Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ar AlcoDataPro nodrošini no alkohola brīvu darba vidi

Alkometrs laiku lokos kļuvis par nozīmīgu palīgu, lai pēc iepriekšējā vakara svinībām ātri noskaidrotu, vai vari sēsties pie automašīnas stūres un doties mājup. Šis gan nav vienīgais veids, kā efektīvi izmantot nozīmīgo produktu. Tos iespējams ierīkot arī stacionāri darbavietās, tādējādi nodrošinot no alkohola brīvu darba vidi. Lieliska izvēle mērķa īstenošanā būs unikālais AlcoDataPro.

Alkometra pamatfunkcija – alkohola līmeņa noteikšana ķermenī

Alkometri ir nozīmīgs rīks autovadītājiem, kuri iepriekšējā vakarā lietojuši grādīgos dzērienus vai apmeklējuši pasākumus, kuros lietots alkohols. Ar tā palīdzību iespējams ātri noteikt alkohola līmeni izelpā, un saprast, vai pēc likuma ir iespējams sēsties pie auto stūres. Latvijā likumdošana nosaka, ka persona nevar atrasties pie automašīnas stūres, ja alkohola līmenis izelpā ir virs 0.5 promilēm, bet tiem autobraucējiem, kuri nav sasnieguši divu gadu stāžu, tas nevar pārsniegt 0.2 atzīmi.

Alkometriem kopumā ir sena vēsturē. Uzskata, ka pirmie līdzīgi veida aparāti radīti jau 1927. gadā, kad Čikāgā ķīmiķis Viljamss Dankans Maknallijs izgudroja ierīci, kurā veiktā izelpa caur ķīmiskām vielām ūdenī mainīja krāsu. Vienu no viņa izgudrojumiem mājās lieti izmantoja sievas, kuras pirms vīrs pārkāpa pār durvju slieksni, varēja pārbaudīt tā dzēruma iespējamo pakāpi.

Laika gaitā alkometri kļuvuši par svarīgu rīku, lai novērstu risku sēsties dzērumā pie stūres vai darba laikā iegūt traumu. Tā, piemēram, nelietojot alkometru, viena dzēriena cena pēc sēšanās pie stūres var pieaugt līdz 1000 eiro, vai pat kam krietni apjomīgākam sodam. Lai atrastu kvalitatīvu alkometru, palīdzēs EATA (Eiropas Alkometru Tirgotāju savienības) apstiprinājums produktam. EATA rekomendē tikai tos produktus, kuri izgājuši testus. Rezultātā tieši pārbaudes izturējušos produktus var saukt par labākajiem tirgū.

Latvijā viens no šādiem uzņēmumiem ir ‘’Rovico’’, kura produktu klāstā ir EATA apstiprināti alkometri. Pie tam, kompānija piedāvā ne tikai risinājumu pie stūres sēdošajiem, bet arī uzņēmumiem savu darbinieku kontroles nodrošināšanai.

AlcoDataPro – inovācija alkometru un drošības risinājumos

Ja darba devējs vēlas būt drošs, vai darbinieks savus darba pienākumus nav ieradies pildīt alkohola reibumā, tad talkā var nākt stacionārais alkometrs. Viens no labākajiem tirgū pieejamajiem būs AlcoDataPro. Šai unikālajai sistēmai līdzīgu alternatīvu Latvijā nav.

Produktam ir skārienjūtīgs ekrāns, pūšanas salmiņu uzglabāšanas un padeves tvertne, RFID karšu lasītājs, kamera ar biometrisko sejas atpazīšanas funkciju, darba laika uzskaites sistēma, serveris datu uzglabāšanai, un iespēja attālināti piekļūt datiem.

Šī produkta galvenās funkcijas ir alkohola koncentrācijas noteikšana izelpotajā gaisā, testējamās personas foto uzņemšana pūšanas brīdī un tās saglabāšana, automātiska datu un brīdinājumu nosūtīšana uz e-pastu vai SMS veidā, kā arī automātiska ziņojuma vai akta izdruka pēc mērījuma, ja tiek pārsniegts iestatītais alkohola koncentrācijas limits.

Katra mērījuma sagatavošanas laiks ir tikai piecas sekundes, bet mērījuma analīzes laiks ir divas sekundes. Produkta komplektā ietilpst alkometrs ar iebūvētu kameru un RFID karšu lasītāju, strāvas adapteris, lietošanas instrukcija un 100 salmiņi, kuri iepakoti individuālos iepakojumos.

Pats svarīgākais – izmantojot Alco Data Pro, cilvēks nevarēs izvairīties no pārbaudēm. Produktam ir sejas atpazīšanas funkcija, kas nozīmē to, ka, ja kāds darbinieks darba pienākumus ieradies pildīt dzērumā, tad viņš nevar palūgt kādam kolēģim iepūst viņa vietā.

Der jebkurai sfērai

Stacionārais alkometrs darba vidē ir aktuāls pakalpojumu sfēras uzņēmumiem, kuru darbiniekiem norit darbs ar klientiem. Lidsabiedrībām ir svarīgi nodrošināt, lai stjuarti, kā arī lidmašīnas apkalpe neatrastos apreibinošo vielu stāvoklī. Līdzvērtīgi svarīgi no alkohola brīvu darba vidi būs nodrošināt citās ar pārvadājumiem saistītajās nozarēs – dzelzceļā, kuģošanā un loģistikas uzņēmumos.

To pašu var attiecināt uz ēdināšanas nozarē strādājošajiem – apkalpojošais personāls, kur kāda no personām atradīsies alkohola reibumā, nenāks par labu ēstuves reputācijai un klientu vēlreizējai atnākšanai. Arī tehniskākās nozarēs kā metālapstrādē un kokrūpniecībā atrašanās alkohola reibumā var kaitēt padarītā darba kvalitātei, pie tam, ar kādu neprecīzu kustību iespējams gūt darba traumu. Šādā gadījumā, lietojot Alco Data Pro, iespējams pasargāt ne tikai darbinieka veselību, bet arī uzņēmuma reputāciju, pie reizes, palielinot drošību darba vietā.

Ieinteresēja piedāvājums? Ieskaties, ko tev var piedāvāt www.alcoscan.lv un rūpējies par darba vidi, kas brīva no alkohola jau rīt!

Alkohola tests darbā, foto: ROVICO

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas