Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ar kādām intīmās veselības problēmām saskaras sievietes? Kādi ir risinājumi?

Oktobris ir mēnesis, kura laikā visā pasaulē tiek aktualizēti dažādi ar sievietes intīmo veselību un komfortu saistīti jautājumi, un priecē tas, ka arī Latvijā tiem tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība, pamazām atbrīvojot šo delikāto tematu no nelāgā “tabu” tēmas zīmoga. Mūsdienās sievietēm šie jautājumi vairs nav kaunīgi jāslēpj “zem segas tumsā”, jo ir pieejamas gan efektīvas un drošas jaunās paaudzes metodes, gan arī saprotoši un atsaucīgi augsti kvalificēti speciālisti, kas palīdzēs atrisināt intīmas dabas sarežģījumus, lai dotu iespēju sievietēm jebkurā vecuma posmā baudīt aktīvu, pilnasinīgu dzīvi visās tās izpausmēs, justies mīlētai un iekārojamai.

"Neērtajām” problēmām mūsdienās ir ērti un efektīvi risinājumi

Katras sievietes dzīvē ir posmi, kad viņas ķermenis ir jutīgāks un vairāk pakļauts dabas diktētajām pārmaiņām. Runa ir par grūtniecību, dzemdībām un pēcdzemdību periodu, kā arī vēlāku dzīves pārmaiņu posmu – menopauzes laiku. Šajos periodos laikā sievietes var sastapties ar maksts audu atslābināšanos, maksts sausumu, maksts gļotādas atrofiju, urīna nesaturēšanu un vairākām citām problēmām. Tās sagādā sievietēm gan fiziskus ierobežojumus, gan psiholoģiski nepatīkamus brīžus, kā arī var radīt vilšanos pašai un partnerim, samazinoties vēlmei pēc seksuālām attiecībām un spējai gūt tajās baudu. Vēl nesenā pagātnē sievietes bieži vien kautrējās par šiem jautājumiem runāt pat ar savu ginekologu, taču nu jau speciālisti atzīst, ka arvien biežāk klientes ir atklātas, un tas ir ļoti labi, jo mūsdienu estētiskajai ginekoloģijai patiešām ir efektīvas risinājuma metodes, ko viņām piedāvāt.

Viena no izplatītākajām problēmām, ar ko saskaras sievietes pēcdzemdību, kā arī pirms menopauzes un tās laikā, kā arī dažādu hormonālu medikamentu lietošanas rezultātā, ir maksts sausums. Dzīvībai bīstama šī problēma nav, taču ļoti nepatīkama gan. Tas ne tikai negatīvi ietekmē seksuālo dzīvi, bet arī rada niezi un dedzinošu sajūtu, sāpīgu urinēšanu un var būt iekaisuma un infekcijas avots. Gadiem ilgi kā vienīgās risinājuma metodes ginekologi ieteica hormonu aizvietojošo terapiju (HAT), lubrikantus un vaginālos krēmus un svecītes, kuri gan problēmu pamatā risināja īstermiņā. Turpretī tagad speciālistu rīcībā ir daudz “jaudīgāki ieroči” - tādas mūsdienīgas metodes kā lāzerterapija un ginekoloģiskās injekcijas.

Monas Lizas pieskāriens

Šāds poētisks nosaukums – MonaLisa Touch ir dots estētiskās ginekoloģijas procedūrai, kas palīdz ilgtermiņā novērst dažādas intīmās zonas problēmas - ārējo dzimumorgānu estētiskos defektus, diskomfortu un nepatīkamas sajūtas (sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija) un uzlabot dzimumdzīves kvalitāti un seksuālo baudu. Tā ir droša lāzerterapijas metode, ko izstrādājis ražotājs DEKA. Procedūras laikā lāzers saudzējoši iedarbojas uz maksts epitēliju un “pamodina” šūnas, kas “iesnaudušās”, piemēram, menopauzes iespaidā. Rezultātā atjaunojas maksts audi, muskuļu tonuss un funkcionalitāte, mazinās maksts sausums un palielinās tās jutīgums, uzlabojas sievietes ārējo dzimumorgānu izskats. Pēc 2 līdz 4 procedūrām rezultāts saglabājas aptuveni pusotru gadu.

Līdzīgā veidā iedarbojas arī cita līdzīga procedūra - FemiLift, kas piedāvā iespējas ātri, kvalitatīvi, bez sāpēm, anestēzijas, blaknēm un vecuma ierobežojuma veikt gan ārstnieciskās, gan estētiskās ginekoloģijas procedūras.

No injekcijām nav jābaidās

Estētiskā medicīna mūsdienās piedāvā arvien labākas iespējas parūpēties par skaistumu, jauneklīgumu, veselību, labsajūtu – arī sievietes intīmajās zonās. Viens no pēdējo gadu perspektīvākajiem sasniegumiem medicīnā un estētiskajā medicīnā ir injekcijas, kurās tiek izmantotas paša pacienta asinis. Tās veicina dabisku ādas un audu atjaunošanu un ļauj ilgāk saglabāt jauneklīgu izskatu. Šī revolucionārā metode aizsākas ar PRP (trombocītiem bagātināta plazma) injekcijām, taču šobrīd izplatītākas ir PRF injekcijas (ar trombocītiem bagātināts fibrīns), kurās netiek izmantotas vielas, kas veicina asins recēšanu.

Pašas aktuālākās ir I-PRF un A-PRF metodes, kas efektīvi iedarbina ādas dabiskos pašatjaunošanās mehānismus, aktivizējot jaunu šūnu izstrādi. PRF princips slēpjas mūsu pašu asins unikālajā sastāvā, kura iedarbība ir daudz efektīvāka par dažādiem ķīmiskajiem preparātierm.

Injekcijas ir piemērotas:

· ārējo dzimumorgānu estētisko defektu novēršanai - asimetrija, novecošanās, atrofija, ādas tonusa samazināšanās;

· diskomforta un nepatīkamu sajūtu novēršanai - sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija;

· dzimumdzīves kvalitātes un seksuālās baudas uzlabošanai injekcijas erogēnajās zonās (G punkts), maksts kanāla tvirtuma atjaunošana un sašaurināšana gan pēc dzemdībām, gan menopauzes laikā.

Jūsu sievišķībai nāks palīgā Kleopatras spēks

Jūsu sievišķības stiprināšanai “Veselības centrs 4” piedāvā arī pavisam jaunu un unikālu metodi Cleopatra Technique .

''Cleopatra technique'' apvieno I-PRF+ un A-PRF metodi, ļaujot vēlamo rezultātu sasniegt vēl pārliecinošāk. Injicējamo vielu iegūst, izmantojot divas dažādas asins centrifugēšanas metodes, pēc tam iegūto materiālu apvienojot vienā un injicējot zonās, kur nepieciešams uzlabojums. ''Cleopatra technique'' ir unikāla metode, kas, pateicoties augstas koncentrācijas fibrīna veidotajai 3D fibrīna matricai, dod iespēju vienlaikus gan reģenerēt/atjaunot audus, gan veidot apjomu (fillera funkcija). Metode ir pilnīgi dabiska un droša, tā neizraisa alerģiskas blakusparādības un infekciju risku. Jāuzsver, ka šī metode ļauj izlīdzināt, mazināt vai novērst pēcdzemdību, ķeizargrieziena, laparoskopisko operāciju rētas, kā arī strijas.

Procedūru ieteicams veikt 4 reizes pēc kārtas ik pēc 3 nedēļām. Procedūras laikā jūtams minimāls diskomforts, jo tā tiek veikta ar smalku nanoadatu, kas praktiski neizraisa sāpes. Pirmā iedarbība novērojama 2-3 nedēļu laikā, maksimālo efektu sasniedzot 3 - 5 mēnešu laikā.

Parūpējies par sevi jau tagad!

Sievietes intīmās veselības mēneša noskaņā “Veselības centrs 4” ir sagatavojis patiešām izdevīgu akcijas piedāvājumu, kura ietvaros iepriekš minētās lieliskās procedūras visu oktobra mēnesi būs pieejamas par ievērojami zemākām cenām. Varbūt tieši šoruden ir īstais laiks, lai parūpētos par savu sievišķību, intīmo veselību, skaistumu un emocionālo labsajūtu.

Tāpat speciālisti aicina neaizmirst arī par vienmēr aktuālo krūšu veselību - oktobrī tai tiek pievērsta īpaša uzmanība visā pasaulē, lai pēc iespējas agrīnāk diagnosticētu krūts vēzi - visbiežāk sastopamo ļaundabīgo audzēju sievietēm.


Sievietes veselības mēnesis, Photo by Amadeo Valar on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas