Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ar ko tagad nodarbojas valdzinošā Iveta Feldmane?

Valdzinošo un enerģijas pārpilno Ivetu Feldmani daudzi atceras no senākām populārā šova “Dejo ar zvaigzni” sezonām – viņa spoži sevi parādīja gan dalībnieces, gan vadītājas lomās. Nu jau kādu laiku viņa no skatuves gaismām ir nozudusi, un daudziem rodas jautājums - ko gan Iveta dara šobrīd? To noskaidrot dodas raidījuma “Pasaki to skaļi” vadītāja Elīna Fīrmane. Un atrod viņu daudziem varbūt negaidītā vietā – Mākslas akadēmijā, kur tagad paiet liela daļa Ivetas dzīves.

“Man tagad ir trīs darbības jomas, kuras vieno akadēmija un mana lielā sirdslieta – māksla. Esmu šeit gan mākslas vēstures doktorantūras studente, gan arī lasu vieslekciju kursu rietumu mākslas vēsturē. Un trešā lieta – es darbojos ar akadēmijas plakātu kolekciju – sakārtoju, sistematizēju, digitalizēju. Tā patiesībā ir milzu vērtība, vecākie plakāti ir no 19.gadsimta beigām, ārkārtīgi dažādi un interesanti. Liels darbs jau ar paveikts ar to milzu jūkli, kas bija sākumā. Arī lekcijas lasu ar lielu baudu, savādāk šo darbu darīt nav iespējams. Bet man nekad neapniks runāt par mākslu, vienmēr cenšos atrast arvien jaunu informāciju savām lekcijām.”

Ir patiešām aizraujoši klausīties, ar kādu degsmi un sirsnību Iveta runā par savu sirdsdarbu. Tāpat šajā video ir iespēja ieraudzīt unikālus plakātu kolekcijas eksponātus, piemēram, pirmās republikas laiku leģendāro akadēmijas karnevālu plakātus. Iesakām noskatīties, būs iedvesma labai dienai!

Skatieties arī:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas