Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ar kurjera palīdzību ātrāk un ērtāk saņem un nosūti nozīmīgus sūtījumus

Dāvanu piegāde, Photo by Kira auf der Heide on Unsplash

Dāvanu piegāde, Photo by Kira auf der Heide on Unsplash

Visbiežāk pirms svētkiem, bet arī ikdienā cilvēki viens otram sūta dāvanas, vēstules, vai vienkārši sev nozīmīgus sūtījumus. Attīstoties preču pasūtīšanai internetā, vēl vairāk attīstījusies iespēja izmantot kurjerpastu. Vēlies, lai tavs sūtījums tiktu piegādāts bez aizķeršanās un paša pasūtījums tiktu saņemts laikus? Tādā gadījumā meklē kvalitatīvākos kurjera pakalpojuma sniedzējus un tieši tādi Latvijas tirgū ir sastopami – viens no tiem ir P-Serviss, ar kura servisu apmierināts būs jebkurš!

Tuvojas svētki, tāpēc domā par sev nozīmīgu sūtījumu piegādi laicīgi

Aiz stūra tuvojas gadu mija un tam sekojošie svētki – Ziemassvētki un Jaunais gads. Tas ir viens no intensīvākajiem periodiem sūtījuma pakalpojuma nodrošinātājiem, jo iedzīvotāji steidz sūtīt dāvanu kartiņas, dāvanas un paši cenšas iepirkt ko iepriecinošu sev tuvākajiem. Izvēloties klasisko pasta sūtīšanas variantu, ir pavisam iespējams, ka nemaz paciņa, ko būsi sūtījis vai vēlējies saņemt, neatnāks nozīmētajā laikā – uz svētkiem.

Mūsdienās bez pasta servisa pakalpojumiem tirgū atrodami arī tā sauktie kurjerpasta pakalpojumi. Pirms aprakstīt tā galvenās priekšrocības jāsaprot, kā līdz šāda pakalpojuma sniegšana vispār nonākts. Senajos laikos, kā, piemēram, Senajā Grieķijā, sūtījumi tika piegādāti ar skrējēju, pasta baložu un jātnieku palīdzību. Skrējēju dēļ, kuriem bija pat jāskrien 30 un vairāk kilometru, lai nogādātu paciņu, radās sporta disciplīna maratons. Tomēr arī senajos laikos dzīve attīstījās, tostarp sūtījumu piegādē, kur sāka izmantot augstvērtīgākos zirgus un karietes, kuras sauca par ‘’anabasii’’. Tādā veidā sūtījumi tika nogādāti ātrāk.

No senajiem laikiem līdz mūsdienām attīstījušies kurjerpasta veidi, kas ļauj jebkuru sūtījumu nosūtīt uz jebkuru pasaules malu. Vienas valsts robežās pakalpojums tiek nodrošināts ļoti īsā laikā, bet steidzamos gadījumos iespējams eksprespasta pakalpojums. Par industrijas dzimteni var saukt ASV un arī Holivudas filmās demonstrēts, cik nozīmīga ir kurjerpasta funkcija, kas piegādā iedzīvotājiem tiem nozīmīgos sūtījumus. Arī Latvijā šī niša kļūst aizvien populārāka, īpaši pēdējo gadu laikā, kad sūtījumu formēšana bija jāveic attālināti. Ar ko īpašs ir šis pakalpojums?

Ātri, ērti, ar personalizētu pieeju – galvenās kurjerpasta priekšrocības

Mūsdienās, attīstoties kurjerpasta nozarei, tirgū atrodami daudz un dažādi pakalpojuma sniedzēji. Par vienu no svarīgākajām kurjerpasta izmantošanas priekšrocībām var minēt ātro piegādes laiku – ja vēlies izmantot eksprespasta funkciju, tad tavs sūtījums atkarībā no galamērķa tajā var nonākt dažu dienu laikā. Ne ilgāk par nedēļu būs jāgaida, lai tavs sūtījums sasniegt adresātu brīdī, ja izvēlēsies standarta piegādes ātrumu.

Arī no cenas viedokļa šis pakalpojums nav dārgs. Pie tam, tev ir iespēja visu nepieciešamo informāciju par sūtījumu aizpildīt attālināti jebkurā tev ērtā laikā. Sūtījuma datu aizpildīšanas laikā tu vari arī pamanīt gala cenu un uzreiz to samaksāt, bet papildus tam ir iespējams pamanīt piegādes laiku un izvēlēties to, kas tev ir aktuālākais. Ērti, vai ne?

Cita šī pakalpojuma nozīmīga priekšrocība ir personalizēta pieeja pret katru klientu. Gadījumā, ja būsi neprecīzi norādījis kādus datus vai būs citas neatbilstības, tad ar tevi sazināsies klientu atbalsta personāls, kurš sniegs precīzus norādījumus, kā trūkumu novērst. Tikmēr izveidotie izsekošanas numuri ļaus tev attālināti pārliecināties, ka tavs sūtījums nekur nav pazudis, virzās pie gala saņēmēja un pie tā nonāks tieši tad, kad tas plānots.

Vēlies labāko? Dodies pie P-Serviss

Ja sagaidi, ka tavs sūtījums adresātam tiks nosūtīts bez kavēšanās un laikā, tad izmanto P-Serviss kurjerpasta pakalpojumus. Šis uzņēmums nodarbojas gan ar ātrajām piegādēm, gan vēstuļu un korespondences, gan mazu un lielu kravu, gan paku un dokumentu piegādi. Pie tam, ar sūtīšanu caur P-Serviss tu varēsi justies droši, ka tavi sūtījumi nekur nav pazuduši, jo tiek nodrošināta to izsekošanas iespēja.

Ar uzticamo kurjerpastu P-Serviss tu vari sūtīt un saņemt sūtījumus gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Uzņēmuma kvalitatīvā darbinieku komanda nodrošinās, ka tavs pasūtījums tiek izpildīts laikā un pašā labākajā kvalitātē. Bez jau augstākminētajām kurjerpasta priekšrocībām P-Serviss izceļas ar individuālo pieeju pret katru klientu, personalizētu cenas aprēķinu, pozitīviem un atsaucīgiem darbiniekiem, kā arī izturēšanos pret katru sūtījumu ar lielu atbildību un cieņu.

Jau drīzumā, tieši pirms gadu mijā gaidāmajiem svētkiem, P-Serviss klajā laidīs jauno mājaslapu, kura būs ērtāka klientiem. Tajā tev būs iespēja pieteikt pakalpojumu, kā arī pirms tam aprēķināt un salīdzināt cenas. Līdz tam, ja vēlies izmantot P-Serviss pakalpojumus, sūtīšanas cenas pieprasi individuāli, sazinoties pa tālruni +371 28 255 533.

Ieinteresēja piedāvājums? Ieskaties, kādus pakalpojumus piedāvā www.pserviss.lv un droši sūti dāvanas un sev svarīgos sūtījumus tuvākajiem jau rīt!


Dāvanu piegāde, Photo by Kira auf der Heide on Unsplash

Dāvanu piegāde, Photo by Kira auf der Heide on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas