Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ārsts paziņo Didrihsonei analīžu rezultātus. Vai ir cerība tikt pie bērniņa?

Cik bērnus savā ģimenē ieplānojusi uzņēmēja Elīna Didrihsone?

Pašmāju influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone savā “Instagram” dalījusies ar iepriecinošām ziņām – jaunākajā video viņa ar sajūsmu atklāj, ka nesen veiktās analīzes esot "tik labas kā kosmonautam", kas paver ceļu Elīnas un Naura sapnim par vēl vienu bērniņu.

Ārsts arī licis Elīnai vairāk uzturā lietot gaļu un ogļhidrātus, par ko Elīna saka, ka tagad varēs ēst bulciņas un makaronus, ko ikdienā īpaši daudz nelietojot.

Iepriekš jau stāstījām, ka pēc vairāku ginekologu apmeklējuma speciālisti viņai esot pateikuši, ka šobrīd mākslīgo apaugļošanu viņai nevar veikt.

Pēc dēla Džeisona piedzimšanas Didrihsone divus gadus klusībā cerēja, ka mēnešreizes atgriezīsies. Tā tas notika šī gada janvārī, taču šīs mēnešreizes bijušas pirmās un līdz šim brīdim arī pēdējās.

Jau februārī portāls “1188.lv” rakstīja, ka Elīna sākusi interesēties par mākslīgās apaugļošanas iespējām, jo kopā ar Nauri vēlētos veidot kuplu ģimeni. Tomēr, 12. aprīlī, Didrihsone ar asarām acīs “Instagram” īsajos stāstos dalījās ar saviem secinājumiem pēc vairākām vizītēm pie dažādiem ginekologiem.

Viņa kopumā ir devusies pie četriem ginekologiem, no kuriem katrs šajā jautājumā saka kaut ko pavisam citu: “Kāds iesaka dabīgās eļļas, kāds iesaka detoksu, kāds iesaka ārstēt prātu, pieņemties svarā, mīlējies, aizbrauc uz Maldīvām. Vienkārši gaidi. Bet tas jau nemaina faktu, ka nekas nemainās.”

Lasi arī:

Elīna un Nauris Didrihsoni. Foto: "instagram"/didrihsoonee

Elīna un Nauris Didrihsoni. Foto: "instagram"/didrihsoonee

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas