Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

AS "Pasažieru vilciens" jauno formastērpu dizainā iegulda 4000 eiro

AS "Pasažieru vilciens" darbinieku jauno formastērpu dizainā investējis 4000 eiro, informēja "Pasažieru vilciena" pārstāvji.

Uzņēmuma pārstāvji norādīja, ka dizaina risinājuma pielāgošana, kā arī autoruzraudzība un konsultācijas dizaina realizācijai un tehniskās specifikācijas izstrādei izmaksāja 4000 eiro, taču kopējo investīciju apmēru uzņēmumā pagaidām nenosauca.

Kompānijā informē, ka dizainu izstrādājis modes mākslinieks Dāvids jeb Romans Andrejevs.

Uzņēmumā norāda, ka līdzšinējais "Pasažieru vilciena" formastērpu dizains tika radīts 2011. gadā, bet darbs pie jauna dizaina izstrādes sākās 2021. gadā. Modes mākslinieks Dāvids tiesības radīt darbinieku formastērpus ieguva cenu aptaujā.

Apģērbā ir izmantotas jauno elektrovilcienu dizaina krāsas – trīs toņu pelēkā, bet akcentos – tumši dzeltenā un tirkīza.

"Pasažieru vilciena" pārstāvji atzīmē, ka formastērpu lietos vilciena mašīnisti, konduktori-kontrolieri, kasieri stacijās un klientu apkalpošanas centra darbinieki.

Jaunos formastērpus "Pasažieru vilciens" sāks pakāpeniski ieviest no pirmdienas, 27. februāra.

"Pasažieru vilciens" ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš "Pasažieru vilciens" 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Autors: LETA

Lasi arī:

Jaunie formastērpi. Foto: publicitātes foto

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas